V ktorom týždni vás prestali bolieť prsia?

katkasofi
5. júl 2012

Ahojte babky. Som čerstvá tehuľka (zatiaľ ešte sonom nepotvrdená) a chcem sa spýtať v ktorom tt Vás prestali bolieť prsia??? A v ktorom tt+dni už na sonografii bolo čo to vidieť? Mám ísť budúci týždeň na sono - budem 5+3, myslíte že už bude vidieť aspoň gest. vak? Díky za odpovede

ellysa
5. júl 2012

ja som v 12tt a ešte ma bolia, pri prvom asi do 11tt, gestačný vak už asi bude, ale srdiečko ešte nie

maslenka47
5. júl 2012

Mna v tehotenstve prsia neboleli, zato po porode ma bolia doteraz (9m) 🙂

Co sa tyka toho, co kedy vidiet, mozes si precitat tu: http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=12

barchee
5. júl 2012

@katkasofi ahoj 🙂 no mňa prsia prestali bolieť keď som prestala odsávať mliečko - teda keď mal malý 3 mesiace 😉 v 5+3 by malo byť vidieť gestačný vačok, ale aj nemusí - podľa toho, kedy si mala ovuláciu a kedy došlo k uhniezdeniu bábätka - ja som bola na prvom sone 6+3 tuším a pekne už bilo aj srdiečko 😵 ...no ale ja teda neviem, veď jedno dieťatko už máš...tak by si mala vedieť čo je kedy vidieť, nie? 😝

katkasofi
autor
5. júl 2012

@barchee no ja si to uz nepamatam 😉 , na prvom sone som bola tusim az v siedmom tyzdni a to uz bolo vidiet srdiecko ako bije...
ja mam baby taky strach, lebo v apríli som asi bola tehu. tyzden som mala duchov na teste a po 6dnoch meskania som dostala mrchu...teraz je to ine. teraz som mala riadneho ducha uz dva dni pred mrchou a teraz je druha ciarka pekne silno viditelna, ale ten strach tam je. tri dni po meskani mrchy som bola na gynde, na sone mudr. este nevidel nic, ale hcg bolo pozitivne...cakala som ze mi dá nieco na udrzanie ale nedal nic. a teraz len stresujem aby som zase nedostala. mam vytok a tak stale beham na vecko ci to nie je mrcha...aj vy ste tak stresovali?? ci len ja som tululu??? 😀 😀

eri28
5. júl 2012

@katkasofi mna este neprestali 😀 som v 7 m, ked nie prsia, tk brucho, stale niekde neco pichne a poboli, a uz sa ozyva aj chrbatik 😝 , tak si davaj pozor a pekne tehu 😉

stellamaris
5. júl 2012

@katkasofi moja ja som v 7.mesiaci a prsia bolia este stale...na zaciatku tehotenstva o cosi viac...da sa to vydrzat 😉

lucinocka
5. júl 2012

katkasofi Bolia stale :D niektore dni nie a niekedy sa ich ani dotknut nemozem 🙂 ja som bola v 6+3 tt a mali sme aj srdiecko uz, tak krasne bilo🙂

hoogy
5. júl 2012

@katkasofi ja som bola na sone ako ty a bolo vidiet gestacny vak a malinky zaradok 🙂 a prsia no boleli ma chvilku na zaciatku a teraz v 9m bolia uz zase 😀 drzim palce nech sa tehu potvrdi

lucka1987
5. júl 2012

@katkasofi vak bude vidiet urcite.. a prsia ma boleli asi az do konca, ale nie intenzivne raz viac raz menej potom zas vobec

lucka1987
5. júl 2012

@katkasofi a gratulujem k tehu 😉

dejka77
5. júl 2012

Mna boleli asi 3 tyzdne. A co sa tyka sona, pockaj si do 12tt a budes vidiet viac 🙂

atreyu
6. júl 2012

tak ja som bola tiež 5+3 a vak bolo už vidieť, ale plod ešte nie...a prsia ma prestali bolieť v 8-9tt

katkasofi
autor
6. júl 2012

Dnes mám taký dojem že má menej bolia ako predtým.test mi už ukazuje 3+. V pondelok ukazoval 2-3tyzdne tehotenstva. Tak neviem. Ja sa asi do sona spicnem:(

tygrixa
6. júl 2012

tak ja som bola na prvom sone ked som mala 4tt+0 a gestacny vak uz bolo vidiet, teraz som 10tt+4 a prsia ma bolia stale a neuveritelne moc

katkasofi
autor
7. júl 2012

@tygrixa uz v 4+0 ti bolo vidieť vak? Tak to ti ešte ani mrcha nemeskala nie? Alebo si mala ovzdušia skorého ako 14dc...?

katkasofi
autor
7. júl 2012

@dejka77 tak ťa boleli prsia do 7tt?
Ja neviem baby. Mne sa zdalo rano že je to ešte menej bolestivé ako včera a keď som prišla z nákupu domov a dala si dolu podprdu,tak boleli zase viac... Hruza.aj vy ste sa tak sledovali pri začiatku tehu?

dejka77
7. júl 2012

@katkasofi To si presne nepamatam, mozno do 8-9tt. Myslela som si, ze ma prist mentruacia lebo vzdy ma takto boleli pred nou. No ale ked to trvalo nejako dlho tak sa mi to nezdalo.

tygrixa
9. júl 2012

nemeskala 🙂

zdenin
9. júl 2012

@katkasofi mna bolia stale :(

lussinkaaa
9. júl 2012

mna na zaciatku strasne boleli, potom trochu menej, potom sa to opakovalo a vlastne je to tak na striedacku doteraz, obcas bolia, obcas nie 😉

anulik12
10. júl 2012

@katkasofi prsia ma boleli velmi,uplne na zaciatku.okolo 8tt to prestavalo az uplne prestali.obcas ma potom palili,alebo svrbeli bradavky.ani teraz ma prsia nebolia len svrbia..a co sa tyka sona..v 6tt+1 uz bolo aj srdiecko.ale to naozaj zavisi od toho kedy bola ovulka a kedy si otehotnela.ja som sa az prehnane sledovala 😉 ale nemusis mat ani tehu priznaky ani prsia ta nemusia boliet kazdy den

katkasofi
autor
10. júl 2012

no baby ja som bola vcera na sone. uz bolo vidiet gest. vak - vcera som bola 5+2. na dalsie sono mam ist o dva tyzdne. vcera som sa vyplasila, lebo ma strasne zacala boliet hlava..a mna hlava boli iba pre kramamy 😒 ale vacok bol v maternici tak dufam ze bude vsetko v poriadku. a prsia ma bolia menej ako hned potom ako som zistila ze som tehu. no ale snad to moze byt a bude vsetko ok aj bez priznakov. 😉

janka48
11. júl 2012

@katkasofi ahoj aky test si si robila ze ti ukazalo v ktorom si tyzdni? dik za odpoved

sampo
11. júl 2012

mna bolia este stale 🙂 ale aspon konecne nejake mam 😀

anny1984
11. júl 2012

prsia ma boleli asi do 12. tt 🙂

katkasofi
autor
11. júl 2012

@janka48 clearblue digital.2 dni pred mrchou mi ukázal 1-2tt.pracuje na princípe týždňov od ovulacie. Fakt je dobrý.ja už na lacné testy neverím- teda nie na všetky.tento stojí 7 EUR cca...

squella
12. júl 2012

Ahojky, mna prestali tuším v 11tt.

elliah
14. júl 2012

Ahoj mna prestali boliet teraz v 12tt, konecne......

lienkasophie
14. júl 2012

@katkasofi
@elliah
@squella
@anny1984
@sampo kočky prosím vás, kedy sa začala u vás prejavovať zápcha ?? 😅 blbá otázka, ja viem... dnes má dojst MS, ale vždy sa mi dá ísť v tomto termíne lepšie na wc a behám praveže častejšie... a dnes nič, len ma brucho pobolieva... 😅

anny1984
14. júl 2012

@lienkasophie Ja ju nemám. Ak máš s tým problém papaj viac vlákniny: musli, ovocie, zeleninu... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre