Trisomy test

danicabbb
20. aug 2018

Ahojte dievčence - maminky, kedy je najlepšie podstúpiť trisomy test resp. do ktorého týždňa sa robí. A kde ti absolvovať či ísť za svojim gyndošom. Ďakujem všetkým za odpoveď a pekný dník želám

evalin88
20. aug 2018

Mne brala krv moja gynekologicka. Oni maju s vela ambulanciami podpisane zmluvy. Skus sa spytat svojho ci ma. Platilo sa to priamo cez net na ucet MEDIREXU. Zmluvu aj vsetky podklady mi dala moja doktorka. a ja som to absolvovala tusim v 10 tyzdni... mali podozeenie na DS takze vysledky sme potrebovali do 12-steho tyzdna. Rozhodovali sme sa medzi trisomy a amnio.

danicabbb
autor
20. aug 2018

@evalin88 ahoj ďakujem a prečo do 12tyzdna veď ako tu čítam trisomy sa robia od ukončeného 12tt

danicabbb
autor
20. aug 2018

@evalin88 ja som teraz v 11+5tt

seagul
20. aug 2018

@danicabbb robia sa tuším od 10tt, mne ho robili v 12tt, takže kľudne môžeš ísť. Čo sa týka toho ukončeného 12tt- súčasťou testu je aj určenie pohlavia ( je to vramci ceny ale môžeš to samozrejme odmietnuť) - a výsledok či je to chlapec alebo dievča ti môže oznámiť až po ukončenom 12tt.

danicabbb
autor
20. aug 2018

@seagul ďakujem krásne za odpoveď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre