Takže predsa to bol potrat.

simona232323
19. júl 2018

Vcera som sa pytala ci to uz niektora zazila...takze z toho krvacania to bol potrat ,ale ktory uz prebehol ten utorok ,ked som prisla na pohotovost ..tie kusy zrazenin co zo mna vychadzali... streda nic ..iba sa ma spytali ci mi je lepsie( co aj bolo) dnes vizita..,ze staci ultrazvuk zajtra a uvidime (primarove slova) nakoniec jeden z lekarov povedal,ze uz dnes .. prisiel na to,ze babarko tam uz nie je ,tak som ho musela dostat zo seba uz v utorok.. nasledne ciste

simona232323
autor
19. júl 2018

Cistenie .. kedy ste sa pokusali o dalsie babo ? Ďakujem.

pininka
19. júl 2018

To mi je luto, my po troch mesiacoch,vyslo a uz bolo vsetko ok.

arcanne2
19. júl 2018

@simona232323 mne doktor odporúčal počkať 3 mesiace, mrzí ma to že si potratila, ale všetko raz preboli 🙂

katka51282
19. júl 2018

@simona232323 aj ja to mám za sebou..dnes už mám dve krásne detičky..ale nezabudla som..

simona232323
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona232323
autor
19. júl 2018

Tak hadam to vyjde aj nám .. ani ja na toto nezabudnem ☹

pininka
19. júl 2018

@katka51282 ja mam tri a tiez som nezabudla.

osky
19. júl 2018

@simona232323 ach moja.
Je mi to luto.prrsne viem ako ti je.a presne ako sa tu pise.nezabudnes nikdy.nikdy.
Prajem.ti vela sil a cim.skor novy zivot v tebe.❤

sima1415
19. júl 2018

Viem presne ako sa cítiš ... Ja som zistila v 11 týždni že malé už viac ako 5 týždňov nežije , dve hospitalizácie a strašenie typu mohla si zomrieť a bude problém mať ďalšie atď. Teraz je to už viac ako rok od posledného čistenia a som v 7 mesiaci, čakáme malú princeznú a aj napriek tomu že stále mi je ľúto za prvým nevzdali sme sa a už sa tešíme kedy príde na svet 🙂 treba veriť že to bude lepšie aj keď ti to teraz tak nepríde ...držím palce až si v poriadku a hneď ako sa bude dať začnite robiť na novom ;)

katkajahoda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanikka
20. júl 2018

nikto ani neočakáva, že naň zabudneš, len treba sa s tým naučiť žiť a po čase, keď sa to utrasie, začnete sa snaži o druhé bábatko

nini1010
20. júl 2018

Ked tehotenstvo trvalo tak kratko a vycistila si sa bez kyretu uplne v pohode sa mozete zacat snazit hned po prvej MS

simona232323
autor
20. júl 2018

Kyret som mala ,ale moc toho vo mne neostalo ,podla dokiho ma vycistil do 10min... citim sa strasne ... uz planujeme dalsie,dufam,ze to dopadne dobre ❤

danicabbb
20. júl 2018

@sima1415 och to mi je ľúto a to si nijako necítila v každom prípade držím ptsty nech máš zdravé bábenko nech ti tie mesiace zbehnú rýchlo ♥️

danicabbb
20. júl 2018

@simona232323 je mi to ľúto držím prsty nech máš čo najskôr babetko pod srdiečkom

simona232323
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre