Stanovenie termínu pôrodu

alex_zalez
7. okt 2019

Ahojte viacslusene. Neviem momentalne, v ktorom som tyzdni a to pre nasledujuce dovody. Resp.neviem ktory udaj mam brat v uvahu.
Podla ms som 9+1
Podla uzv: 7+ 2

Termik porodu ma az tak netrapi. Chcem to vediet skor preto, aby som si mohla porovnavat seba a babatlo v jednodlovych tyzdnoch.

fokuska
7. okt 2019

@alex_zalez Brala by som udaj podla ulatrazvuku. To je smerodajne, pretoze si mohla mat posunutu ovulaciu, cize rozhodujuce je ake velke je babo a ktoremu tyzdnu zodpoveda.

teuflerin
7. okt 2019

tiez by osm sa riadila zatial udajom zo sona..to je momentalne najpresnejsie podla mna......neskor na genetickom sone alebo tom velkom co budes mat uvidis ci povedia zase cosi ine....

vinejka6
7. okt 2019

Aj ja by som sa riadila na tvojom mieste údajom zo sona. Keď pôjdeš na sono v tom 12tt, resp. Čo sa robí od 11-14tt tak toto bude smerodajne, bábo vedia presne odmerať a keď som bola tehotná každý mi vravel, že tento termín je smerodajny a mam sa riadiť termínom zo sona. Medzi tp podľa ms a podla sona som mala rozdiel presne tyzden. Mala som nepravidelny cyklus, čiže aj posunutu ovu

tosomja
7. okt 2019

Podla ultrazvuku. Este vydrz do dalsej kontroly a uz by to malo byt viac menej presne. V 12tt.

ejmylia
7. okt 2019

Ultrazvuk je pod+a mňa isto smerodatnejší, takže by som sa riadila informáciami z neho.
No ako písala @tosomja počkaj ešte do ´daľšej kontroly, ako to bude vidieť tam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre