Som v 11. týždni a chutí mi iba nezdravé

kikaham
21. dec 2020

Moc mi ani nechutí jesť ale najväčšia haluz je že mi býva zle len zo zeleniny a zdravých veci ...dám si paradajku uhorku mandarínku a normálne má napína ako to jem ..chute mám len na pizzu a McDonald stále a sladkosti neublíži to nejak bábätku ? Snažím sa dať do seba aj niečo iné reďkovku keď tak zjem troška ale je to veľmi málo zdravého

deti95060810
21. dec 2020

nevadí...kľudne si daj na čo máš chuť... Bábo bude tak isto OK

denden77
21. dec 2020

@kikaham Mc Donald, pizza, sackove kura na paprike, coko croissanty, mila keksy, pepsi a broskynovy ladovy caj.. zo zdraveho len zelene jablka.. a tu som, krpec tiez (3 mes.), sme fit 😁

mima1
21. dec 2020

Neboj bude to ok ja som ranajkovala vela krat hranolky alebo balik lupienkov atd

qetka
21. dec 2020

normalka 😂 az kym som sa asi v 14tom tyzdni 4x nepovracala z mcdonaldu a skoncila som s tym v momente. Asi som to zjedla moc z chuti. Uz som take nemohla ani vidiet, ani citit 😂😂

birika
21. dec 2020

moje chute pri prvej babe...rajciny a hranolky, pri drzhej mak a lieskovce, pri synovi na zaciatku som mala pocit, ze v obchode otvorim flasu vina - neskutocna chut na vino (jasne, ze som si nedala) a po tretom mesiaci - vsetko a velaa, hlavne kysle a pikantne

andrejka1974
21. dec 2020

Je ro normalne ja som sa pri prvom synovi nevedela dojest bananov hoci ich priam nenavidim neznasam ich a pri predposlednej dcere mi bolo zle do 5 mesiaca a jedine jedlo co som zniesla bol chleba s maslom a auchou salamou 3x za den po 5 mesiacoch som uz mohla jest konecne vsetko len ten chleba so salamou uz nie

monca0021
21. dec 2020

ja som cele tehotenstvo stravila na coca cole a mekaci 😀 alebo pizza, hranolky a vsetko mozne nezdrave, z ineho mi bolo zle 😀 a mala je ok, daj si naco mas chut 🙏

kikaham
autor
21. dec 2020

Ďakujem babule ukludnili ste ma♥️🐙

karin_kayka
21. dec 2020

Buď rada, že ti chutí. Ja som do 4 mesiaca bola nonstop nad záchodom a vracala som aj keď som nič nezjedla. 😏 Papaj ak sa dá, bábo si zoberie to, čo potrebuje 🙂

yollanda
21. dec 2020

@kikaham jedz čo ti chuti

tianna
23. dec 2020

Tehotenstvo s najmladším drobcom som prežila na Nutelle 😅 kilach Nutelly.. 😅 zeleninu ani ovocie som nejedla vôbec, ďalej som sa napchavala tonami sladkého, občas padol aj balík chipsov 😅 s 2 staršími som to zas prežila len vďaka pizzi 🤷🏼‍♀️

nela6
23. dec 2020

@kikaham pri prvom som jedla vpohode, ale pri druhom a tretom som mala zaludok nonstop, ani neviem popisat aky, prve 4m, istil to vzdy rohlik so salamou... darmo som zjedla zdrave jedlo, ostalo mi zle... tak sup este rohlik 🙈 potom to preslo a uz som jedla zvysok tehotenstva normalne 😄😄😄

bluka2
23. dec 2020

Ja som musela prestať chodiť si kupovať kávu do McDonaldu v tehotenstve, lebo som na to mala vždy chuť, čo normalne nejem. Treba aspoň trochu sa snažiť to nahradiť zdravšou alternatívou napríklad steak z normálneho mäsa a všetko má svoje lepšie a horšie verzie... Stredná cesta

jaskolka
27. dec 2020

Ja som bola na etapy raz na cottage, potom na bielom jogurte, potom zelatinove rybičky, jablka na kila, potom parenica a zavináče.vzdy po pár dňoch to prešlo. A litre granka s mliekom 😃😃😃

catalin
27. dec 2020

aj ja som to mavala, po tyzdnoch sa mi chute menili. ale na nezdravom jedle som bola dlho, potom si telo pytalo aj zdrave na kompenzaciu 🙂 a tu je zdrava, uz 11 rocna dcera 🙂

radacak
25. feb 2024

@kikaham treba si dať keď máš na to chuť...ja som si pri prvej dcére hodne išla na sladkom...veaaala
Teraz čakáme druhé dievčatko,prvý trimester som sladké vôbec nemohla .A celkovo si idem zatiaľ viac na takej normálnej strave a hodne šunka,syr ,chlieb /rožky s maslom ,polievky...litre mlieka s grankom čo ja mlieko nemusím...a jablká/mandarinky..posledné aj vianočka s maslom a džemom alebo makovky 🤤😋

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre