Som v 10. týždni a mám stále hlad

esterka13
19. júl 2022

Ahojte , chcem sa opytat vás skúsených. Som v 10t tehotenstva a mám stále hlad , niečo spapam mám pokoj na hodinu niekedy ani hodinu a opäť som hladna . Jasne viem že som tehu a patrí to k tomu ale ci je normálne už v 10tt . Ďakujem 🙂

stanulienkat
19. júl 2022

@esterka13 chodis do prace, alebo si doma? Ci to nie je z nudy.. Zrejme sa viac kontroluj, lebo sa o chvilu vyjes do extremnych rozmerov. A to nie je dobre ani pre dieta. Resp. konzultuj s dr.

liana21
19. júl 2022

@esterka13 tiež som to mala ... Vždy som niečo potrebovala schrumnut, aby mi nebolo zle ...ale nepribrala som v tom období, to bolo super 😁

sara07
19. júl 2022

ano je ja som to mala pri prvom, proste jedno čo som zjedal vkuse šialene hladna

veronika3110
19. júl 2022

@esterka13 je to normálne.. ja som v robote zjedla obed, o hodinu som prišla domov a ďalšie teple jedlo muselo byt.. 😀 potom to prešlo samé od seba a jedla som normálne

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikadooo
19. júl 2022

@esterka13 ak treba tak jedz. Nezajedaj hlad chipsami a sladkosťami a bude to okej. Keď si dáš jogurt, banán, uhorku na kolieska, hrsť orieškov a podobne (hlavne pestro), myslím si, že nič nepokazíš...

medovy_pernik
19. júl 2022

Ja som bola pocas tehu ustavicne hladna a unavena,mne sa nechcelo sa ist ani prejst,len som sa napchavala pecivom,vyprazanym syrom a tucnymi jedlami.Vysledok bol,ze som pribrala pocas tehu 37 kg,zo 45 na 82.Ale myslim si,ze ak budes jest s rozumom,nie ako ja,hoc aj viac,bude to v pohode...Ja velmi lutujem,ze som sa tak vyzrala,z chudej dievciny bola zrazu velryba,a to mam len 155 cm,vies si predstavit,ze aka gula zo mna bola...

ropucha6
19. júl 2022

@medovy_pernik wow, tak to si dala riadny extrem, hlavne z takej mysej vahy. Ako si potom schudla?

svetlonos
19. júl 2022

@esterka13 ahoj aj ja som to tak mala, keby nieco nezjem, vracala by som. V noci som sa budila dvakrat a mala som nachystane tiez nieco male, vecsinou uhorku, zeleninovu presnidavku alebo zakysanku. Hlavne take co som rychlo zjedla a nemusela sa pri tom preberat privelmi 😁 A v prvych ttroch mesiacoch som pri rala kilo len.

medovy_pernik
20. júl 2022

@ropucha6 schudla som pomocou delenej stravy za 2 a pol mesiaca 22 kg,potom som s tym sekla a pomalicky som opat pribrala...takze chudnem zas :D len tentokrat si pocitam kalorie...Ja len pozriem na kolacik a uz mam kilo hore,takze ak sa chcem udrzat stihla,musim si davam bacha na to,co supnem do zaludka...

7lenka11
20. júl 2022

ja som v rozmedzí 8tt-10tt trpela neovládateľným hladom.. nič nezaberalo.. občas som sa musela riadne zaprieť, inokedy som proste jedla, čo mi chutilo.. teraz v 14tt stále jem dosť, ale v porovnaní s tým obdobím už podstatne menej často

ropucha6
20. júl 2022

@medovy_pernik tak ked si mala 45kg na zaciatku, asi si bola “zvyknuta” byt stihla, tak snad ti to pomaly pojdu dole tie kila. Verim, ze to bol asi sok, ja sa toho tiez bojim, aj ked jasne, teraz v tehotnoti sa extra nekontrolujem.

beata_k
20. júl 2022

@esterka13 Pri oboch tehotenstvach ma 1 trimester dokazalo zasytit jedine maso. Presnejsie riadny kus masa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre