Priebeh priberania na váhe pri druhom tehotenstve

borkatoth
6. okt 2018

dobry vecer chcela by som sa opytat cakam druhe babatko a chcela by som vediet kedy ste zacali priberat a kedy vam zacalo rast brusko

matulik212
6. okt 2018

@borkatoth ja som v siestom mesiaci a pribrala som pol kila 😂 a brusko velke nemam ale mala ma akurat vahu cize vsetko co spapam ide do malej 🙂 kazdy to ma inac asi pri druhom tehu to bude zas inac

borkatoth
autor
6. okt 2018

no ja som tak maximalne vo stvrtom tyzdni a pribrala som poriadneä

taga
6. okt 2018

Mne pri druhom veľmi rýchlo vyskočilo bruško, aj som veľmi rýchlo začala priberať, ale teraz som na začiatku 8 mes a paradoxne, spomalilo sa to. Pri prvom som pribrala 16kg, teraz zatiaľ +11kg, snáď to o moc nepresvihnem

janiela6
6. okt 2018

Ja čakám tretie, som v 30.tt, bruško som mala veľmi skoro, už vo 4.mesiaci sa mi črtalo a doteraz som pribrala 5,5 kg.

borkatoth
autor
6. okt 2018

ja som praveze na zaciatku a neviem ci je normalne na mesiac pribrat 5 kilov

deti95060810
6. okt 2018

pri prvom tehu som za 6 mesiacov pribrala 1 kg a potom postupne za 3 mesiace 15 kg....Brucho som mala velikánske....
Pri druhom tehu som začala priberať hneď od začiatku, pomalinky ale stále....posledné týždne som dokonca chudla...Za celé tehu som pribrala 11 kg. Bruško som mala malinké, susedia ani nevedeli že som tehotná...

deti95060810
6. okt 2018

@borkatoth ak si nemala nevolnosti tak prečo nie... tiež som nemala nevolnosti pri druhom a priberala som tiež.... len potom som na konci chudla -vraj aj to je OK. 😉

lejka01
6. okt 2018

Prave idem do 21 tt a nepribrala som nic...stale mi je zle, ale uz moc nevraciam nastastie..teraz mam vahu ako pred tehu, tym ze mi bolo dost zle prve 3 mesiace tak som schudla 3 kg no a do dnesneho dna som ich aj pribrala...takze som na nule 😂babo sa vyvija ok, aj brusko mam, aj pohyby citim uz dlhsie takze moje priberanie este len pride...v prvom tehu som o takomto case mala okolo plus 10 kg a celkovo plus skoro 30 😵 masaker 😂 teraz to bude urcite menej

borkatoth
autor
6. okt 2018

@deti95060810 ja soom nevracaka ani pri prvom a tiez som tusim vtedy pribrala na zaciatku no ale na konci som mala o 25 kil navise

siska53
7. okt 2018

@borkatoth asi tak,akp pri prvom. Dlho nebolo nic vidno,v 4.m.trosku zdute brusko.. az hadam v 5.m.bolo nejak trochu vidno,ze cakam..a celkovo bolo mensie ako pri prvom,aj som.menej pribrala.

katulienkax
7. okt 2018

No je to vela na zaciatku a už 5 kíl. Moj gynekológ zato ženy zdrbaval

bielavila
11. okt 2018

5 kg je strasne moc ved to nemas z coho oribrst plod ma tak gram, rovnako tak aj placenta este ani objem krvy sa nezvacsil... v prvych mesiacoch praveze zeny zvyknu chudnut... osobne som dchudla 4 kg potom som 5 kg pribrala do 6 mesiaca... cize vlastne kilo sk ratam to schudnutie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre