Na ultrazvuku nebol vidieť plod

4. nov 2023

Ahojte, v piatok som bola na kontrole u Dr. po cca. 13 dňovom meškaní MS a pozitívnych testoch… Podľa MS som bola vtedy 5+6tt.. Naštastie všetko je v maternici… Lenže na ultrazvuku bol vidieť len gestačný vak bez plodu.. Ani bodka, nič.. Ovulacia určite nebola posunutá a prebehla 8.10. Kázal mi prísť o dva týždne.. Moc sa bojím. Viem, že teraz už len čakať.. Ale aspoň Vaše názory..
Nebol vidieť plod kvôli starému ultrazvuku? (U dr. Som vyše 14 rokov a stále ma ten istý ultrazvuk) Alebo to bude neprosprerujúce tehotenstvo bez plodu?
Prosím o každý názor.. Nie o okomentovanie prečo som bola tak skoro.. (vysvetlenie: prekonané mimomaternicove).

colsami
4. nov 2023

V takom case vobec nie je pravidlo ze vidiet plod (je este skoro), bezne je vidiet len gestacny vak.

anjelicek26
4. nov 2023

Podla mna ocakavas privela v tomto tt.. vsetko ako ma byt...

mmoonna
4. nov 2023

Chodíš zbytočne skoro k MUDr. a potom sú len zbytočné stresy

minesasubu
4. nov 2023

Ja som bola cca 5-6tt bol iba gestacny o tyzden uz bolo vidno takze drzim palce 🙂

lillyd
4. nov 2023

Ja som mala 5+3tt aj plod aj akciu ale to neznamená že to tak musí byt vždy.. takze úvahy a príklady iných nepomôžu. Len čakanie a o 2 týždne sa uvidí. Drzim palce

engiii
4. nov 2023

Tiež si myslím, že je skoro ja keď som sa objednávala dr hneď mi povedal skorej nie objednávať to je ešte skoro nič nebude vidno

romi2706
4. nov 2023

Nechodíš zbytočne skoro, aj mne doktorka povedala že sa mám objednať na 10-12 deň od vymeškania. Tiež ešte nebolo vidno plod. O dva týždne už bolo všetko v pohode a niesla som si domov fotku. A teraz ma napadlo že to bolo presne pred rokom, 4.11 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre