Môže sa jedno dvojča skrývať za druhé?

1. sep 2023

Pekný deň želám pred týždňom som bola u gynekológa kde mi potvrdil tehu a povedal že sú to jednoznačne dvojičky 🥰🥰 tento týždeň som bola u gyn. opäť a však povedal že druhé tam už tak jasne nevidí…. Je možné že sa to jedno skrýva za druhé alebo sa jednoducho vytratili ? Mate skúsenosť že tam druhé bolo ?

ariannazara
1. sep 2023

Ja som mala dve jedno mi odislo, syndróm miznuceho dvojcata

autor
1. sep 2023

@ariannazara ahoj a v ktorom týždni ti potvrdili že sú dve ? A následne kedy to jedno zaniklo ? Ak ti moje otázky nevedia ❤️

anjelicek26
1. sep 2023

Mohol sa aj zmylit,uvidite nabuduce... Ked bude babatko/babatka vacsie, nebude uz o com.

autor
1. sep 2023

@anjelicek26 no ono to potvrdili dvaja gyn. Že sú dve … tak ja len informačné teda či je možné že sa jedno schováva za druhé 😇veľmi by sme sa dvom potešili ❤️

cookie29
1. sep 2023

no ono je rozdiel ci sa sryvaju v 5mesiaci alebo v 5 tyzdni...

autor
1. sep 2023

@cookie29 no momentálne je to 8 týždeň …

luccija
1. sep 2023

Kamarátka čakala 2 a v 9 t bolo už len jedno.Vsetko je možné aj, že je ukryté, ale aj druhá moznost

cookie29
1. sep 2023

takze takto zavcasu mohol vidiet duhu bublinku, ktora mohla a nemusela byt tehotenstvom... a hovorili o jedno alebo dvoj vajecnych dvojickach?

autor
1. sep 2023

@cookie29 nie o tom ani slovo len povedal teda že sú dve a prišiel další doktor ten to tiež potvrdil že sú tam dve …. Tak mam zapísané aj v papieroch .. iné nič nepovedali.. tak neviem som z toho trosku zmetena

tinaslukaskom
1. sep 2023

Ja som mala tak isto, v cca treťom mesiaci, druhému prestalo byť srdiečko (syndróm miznuceho dvojčaťa) 😞

ariannazara
1. sep 2023

Mne sa to stalo v 9tt ;)

sashabb
1. sep 2023

Kamoške povedali až vo 4mesiaci, že sú tam dve. Dovtedy to druhé nikto nevidel 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre