Je orálny sex v tehotenstve bezpečný?

22. okt 2021

Pekny vecer, skor ako ma tu vsetky vysmejete.. som momentalne 11tt a s priatelom sme doteraz nemali sex koli krvacaniu ktore prestalo. Doktor sex zakazal tak to dodrziavam. Ale chcem sa spytat ci je oralny sex bezpecny .. kedze aj pri tom som dost vzrusena .. moze sa nieco stat ? Dakujem

xsimonkax
22. okt 2021

😁

sandyan
23. okt 2021
michaela789
23. okt 2021

A čo by sa malo stať? Nie, vážne.... ČO by sa malo stať? Dieťa vyjde ústami von? Alebo vykĺzne cez vagínu zvlhnutú od vzrušenia?
Nie. Nemôže sa nič stať. Smelo do toho.

mariaveronikag
23. okt 2021

nič sa nemôže stať pri orálnom sexe. Lekár tiež nemyslel, že by Vám mohlo uškodiť vzrušenie, nebojte sa. 🌹

autor
23. okt 2021

@michaela789 nie alr jedna sa o krvacanie... krvacala som 2 tyzdne stale... dakujem za normalny komentar!

autor
23. okt 2021

@mariaveronikag dakujem pekne za normalnu odpoved 🙂

miky25117
23. okt 2021

Orgazmus sposobuje ztahy maternice takže by som určite neriskovala

sulejmanka
23. okt 2021

Nebezpečné je škrabať si rit a potom si ohryzat nechty, môžeš dostať mrle.

autor
23. okt 2021

@miky25117 ja pri oralnom sexe orgazmus nemam lrn som vzrusena .. s tym ze by som hned na chlapa skocila 😄 ale nemozem

miky25117
23. okt 2021

Tak potom je to v pohode

tehotna40
23. okt 2021

@michaela789
@mariaveronikag baby, ja som sa na toto pýtala keď som mala zakázaný styk, a dr mi povedala ze stahy maternice pri orgazme tiež niesu bezecne, že to môže spustiť krvácanie.
Takže autorka, neriskovala by som to, počkala by som, ak sa zlepší stav užijete si potom 🙂 veľa zdravia

dejna_
23. okt 2021

Určite nie orgazmus spôsobuje sťahy maternice ..my sme skúsili a potom som sa rozkrvacala a neskôr aj potratila ...aspoň do 12 tt sa zdrzte ...

michaela789
23. okt 2021

@tehotna40 popravde, ja som si absolútne nespojila v tomto prípade orálny sex so ženským orgazmom, myslela som že sa pýta na jednosmerku žena ➡️ muž, keďže spomína len vzrušenie na jej strane. Preto mi to nedávalo zmysel že prečo by od vzrušenia malo niečo hroziť dieťaťu.

dejna_
23. okt 2021

@michaela789 v tomto prípade by žene nič nehrozilo 😅🙃

michaela789
23. okt 2021

@dejna_ však práve.... Ale tak na koňovi by ma neprekvapila už ani takáto otázka fakt..... Koniec koncov aj sama autorka píše že k orgazmu na jej strane z orálu nedôjde tak je to u nej bezpečné tak či tak.

dejna_
23. okt 2021

@michaela789 hej ale ja by som sa po mojej skúsenosti zdržala 😬

maminkadeticiek
23. okt 2021

Skoro som si cvrkla 😂😂😂 ale ja odporucam spytat sa svojho gynekologa,kedze my sme tu len skupinka mudrujucich zien,ale potom nam daj prosim vediet co ti na to povedal 😉

michaela789
23. okt 2021

@dejna_ áno ale ty si to vysvetlila zrozumiteľne. Autorka píše "je oralny sex bezpecny .. kedze aj pri tom som dost vzrusena"... Čo si pod tým predstavíš? Ja ženu ako dáva orál mužovi, bez toho aby on ju nejako stimuloval a len proste zvlhne a k orgazmu nedôjde ..... Pripadalo mi to ako dosť blbo položená otázka tak som dala aj priblblu odpoveď no.... Kebyže spomenie, že pri tom dosiahne orgazmus jasné že by som jej nepovedala že je to ok.
A mimochodom, ono orgazmu sa nedá vždy vyhnúť. Napr ja som počas prvého aj druhého tehotenstva mala orgazmy v spánku vplyvom hormónov. Takže niekedy sa žena môže snažiť ako chce 🤷‍♀️ ale jasné, netreba úmyselne pokúšať osud.

dejna_
23. okt 2021

@michaela789 hej hej ja som ťa pochopila jak si to myslela 🙃

mariaveronikag
23. okt 2021

@tehotna40 ďakujem za upresnenie 🙂...tiež som vychádzala z toho, že keď nie je orgazmus, iba orál, je to v poriadku.

autor
23. okt 2021

Z mojej strany je to tak ze chcem priatela uspokojit oralne a nic viac ... ja som mu povedala ze sex nebude doktor zakazal pochopil to .... a tak som si nasla tuto alternativu a paci sa mu to.. pri prvom tehotenstve sme nemali sex cele tehu ani potom.. dlho sme si hladali cestu k sebe .. po dlhej dobe sme zacali spolu zas sexualne zit a otehotenela som po 2 krat ..a nechcem dopadnut ako pri prvom tehotenstve. tak zato sa pytam ci je oralny sex bezpecny... pocula som ze orgazmus sposobuje stahy maternice (dufam ze dobre pisem) .. som pri tom vzrusena ale ziaden orgazmus neni ...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. okt 2021

@beata_k dakujem buducu tyzden idem doktorovi tak sa opytam som zvedava co povie 🙂

ankare
23. okt 2021

Pokojne robte orálny sex. Ja som mala isté tiež zakázaný sex v tehotenstve a moje telo to rieši tak,že keď dlhšie nemám sex, dosiahnem orgazmus v spánku. 🤷
Držím palce!

autor
23. okt 2021

@dejna_ to ma mrzi ze u Vas to nedopadlo dobre... len u nas sex neni .. ja chcem len priatela uspokojit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre