Foto z ultrazvuku

24. jan 2023

Je pod plodovým vakom druhý vak? Alebo to je niečo iné? Krvná zrazenina? Lekárka sa nevyjadrila. 9tt

stellarstar
24. jan 2023

Nič tam nie je je tam plod a placenta

autor
24. jan 2023

@stellarstar myslím to čierne tam hore v ľavo. Pridávam foto kde je niečo podobné a sú to dvojičky.

stellarstar
24. jan 2023

Nič tam nie je

jaja8_9
24. jan 2023

Nie je tam nič, ani hematom... Myslím ze Dr by ta naozaj o tom informovala 🙂

autor
24. jan 2023

@jaja8_9 žijem v zahraničí. Ultrazvuk robila len PA a to len priložila, zmerala plod a urobila fotky. Neprehliadla maternicu. Od známej, ktorá pracuje ako sestrička u gynekológa na SK mám info, že to čierne je tekutina, ale nevie sa lepšie vyjadriť z týchto fotiek. Takže niečo tam je určite.

kitycat
24. jan 2023

Rozhodla si ssa robit diagnostiku gúglom ci co?

Vrat sa na trapne SK a zajdi si na gyndu

nikasmile
24. jan 2023

Mám také isté na foto. Jedno dieťa...

autor
24. jan 2023

@kitycat dýchaj prosím ťa. Možno ťa to ukľudní.

autor
24. jan 2023

@nikasmile mohla by si ju prosím pridať?

stellarstar
24. jan 2023

Autorka a vôbec to foto z netu je tiež dobrá sprostosť lebo keď je ten plod už taly veľký nemôže byť vedľa maly plod tak isto keby si mala dvojky by boli obe rovnakej veľkosti nie ze jedna 5 cm a druhe 0,5 cm

autor
24. jan 2023

@stellarstar keď sa vaky prekrývajú, tak zo spodného vidno len neprekrytu časť.

casillas28
24. jan 2023

Autorka keby tam boli dve deticky uz by doktorka videla bit dve srdiecka kedze si v 9tt..to by neprehliadla ;) maternicu vidi pekne na sone ci ako ti ju prehliadnut este? a urcite by ta o tom informovala..prosim ta nepocuvaj znamu ktora sa hra na doktora...🙈 ked mas otazky mas sa pytat svojho lekara...

martinka13
24. jan 2023

Podľa mňa 1 plod, nič iné. Ale zrejme nie si s takouto odpoveďou spokojná. Jediné čo Ťa ukludni , alebo zbaví z pochybností je návšteva iného lekára...

stellarstar
24. jan 2023

Dám ti radu už s tým prestaň, nemáš tam ani hematom ani druhý plod. Užívaj TT a bud rada že je všetko ôk a nehľadaj problém tam kde nie je 🙏

autor
24. jan 2023

Ja by som to ani neriešila, keby ma tá známa nezneistila. Už jedny dvojičky mám a naozaj netúžim po ďalších. Tak ma prosím nenaolepkovavajte. Len som sa prišla opýtať. Keby tu boli odpovede, že to možné je, samozrejme by som sa objednala k súkromnému sonografovi. Takto nemám dôvod. Takže ďakujem za normálne odpovede a k tým ostatným len poviem, že by bolo dobré mať trošku viac taktnosti.

evistaevista
24. jan 2023

Dostala si normálne odpovede a ty si ich presviedčala ďalej o svojom... Tak sa nauč naslúchať ak čakáš taktnosť.

autor
24. jan 2023

@evistaevista môžeš mi napísať kde niekoho o niečom presviedčam?

evistaevista
24. jan 2023

Tadaaaa 😀😀😀 maj sa.

autor
24. jan 2023
iwesska
24. jan 2023

Po druhych dvojickach netuzis. Tu sice nic nevidno,ale keby tam predsalen boli 2,tak ako co spravis? Jedno das prec,aby sedel pocet? 🤨

nikasmile
24. jan 2023

Tu je 13tt

autor
24. jan 2023

@nikasmile ďakujem za foto. Aj sa k tomu tvoja doktorka vyjadrila alebo to vôbec neriešila? Teraz si v kolkatom týždni? Všetko prebieha v poriadku?

autor
24. jan 2023

@iwesska toto normálnej žene ani len nenápadne. Smutné.

nikasmile
24. jan 2023

Nie ja už mám deti porodené. Ono keď pozeral z rôznych uhlov tak sa to menilo veľkostne. Vôbec to neriešil, mám to aj pri synovi v 10tt ale to mám video iba.

autor
24. jan 2023

@nikasmile ešte raz ďakujem, upokojila si ma touto správou. Verím, že aj u nás to je v poriadku.

ksenia2310
11. mar 2023

To znamena plod od posledni menstrysace do tehotenstvi nebo embrionalni od zacatku ovulyatsiyi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre