Dva gestačné vaky a oba sú prázdne

erika88l
16. apr 2018

ahojte kocky..potrebujem sa s vami poradit lebo sa zosaliem..
V piatok som bola na sono Dr mi potvrdil tehu s tym,xe su to dvojicky..
Ale mne to neda..na foto vidno dva gestacne vacky ale oba su prazdne (pri prvom synovi uz bolo vidno tercik v takomto tt)
Povedal mi,ze som tak 4-5tt..na kontrolu idem az o mesiac a do vtedy sa asi zblaznim,ci je csetko ok..mate noekto taku skusenost??? memesiac a o

moonglow
16. apr 2018

tehotenstvo sa pocita od poslednej menstruacie ... ak si v 4tt, tak vajicko je realne oplodnene len 2 tyzdne... takze ziadny stres, Dr. studoval na svoju profesiu niekolko rokov a mala by si mu doverovat 😉 ... ak sa ti nieco nebude zdat, tak za nim skocis 🙂
hlavu hore, usmev na pery a pekny den, tehulka 🙂

extempore
16. apr 2018

V 6 alebo 7tt by už mali byť srdiečka. Ak sa ti nechce čakať, tak si zaplať sono aj skôr... A hlavne sa nestresuj 😘

erika88l
autor
16. apr 2018

@moonglow noo ved tomu tiez nerozuniem mne podla poslednej MS vychadza 7tt ale Dr vravel 4-5tt som z toho pometena je to uplne ine ako pri synovi.. 🙂 je mi zle od rana do rana tak sa tym upokojujem,ze asi je vsetko ok..ale zvedavost je vacsia ako ja 🙂

erika88l
autor
16. apr 2018

@extempore som nevedela,ze sa niecobtake da..🙂 pozriem sa na to a dakujem :-*

kikulienkadd
16. apr 2018

Asi si mala posunutu ovulaciu. Ja som pri 1.synovi mala 1.deň ms 28.12. a ovulaciu 25.1. Takže nie pre každú z nás platí ovu deň = 14.dc. Dnes má syn 6 a pol roka... držím palce A nestresuj sa !

hettinka
16. apr 2018

@erika88l ono je aj zbytočne takto skoro ist k lekárovi, to ti ešte nič poriadne nepovie a človeka to len znervózňuje. Asi si mala inak ovulku ako pri synovi a počkaj mesiac, to už bude vidno viac.

erika88l
autor
16. apr 2018

Mamicky dakujem Vam 🙂 ste ma kusok upokojili..to cakanie je hrozne..😀

alurabe
16. apr 2018

Ja som bola tiez skor a tiez dvojicky, jedno bolo ok aj srdiecko bilo a druhe nic a o tyzden a pol neskor uz aj druhe bolo vidno a vsetko bolo ok. Tak snad si bola naozaj moc skoro, drzim palce.

erika88l
autor
16. apr 2018

@alurabe tak aj ja dufam,ze to bolo skoro..Dr sa tvaril,ze je vsetko v poriadku ale tak vieme akonto moze byt pri dvojickach tak som chcela nazor mamiciek co maju skusenosti 🙂

alurabe
16. apr 2018

@erika88l jasne, chapem, mne stacilo veru cakat ten tyzden a pol.....a ked sa tvoj dr tvaril ze je to ok tak snad bude✊

pietrula
21. nov 2022

@erika88l ako ti to nakoniec dopadlo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre