Čakám jednovaječné dvojičky

2. máj 2024

Ahojte čakám jednovaječne dvojičky chcem sa opytat je tu niekto kto čakal alebo tiež čaká dvojičky jednovajecne som v 10tt a chcela by som vedieť o tom viac informácií s vlastných skúseností.ďakujem

tessa165
2. máj 2024

Tiež som v 10tt z jednovajecnymi dvojičkami budú mo-bi. Veľa info nemám lekárka mi "zakázala" zisťovať že si mám užívať a všetko sa včas dozviem. Zatiaľ sa len veľmi teším že sa takto podarilo a dúfam že do dotiahneme do konca a budeme mať veľmi rušné Vianoce 🍀. Držím palce aj vám 🍀

autor
2. máj 2024

@tessa165 ja práveže vôbec neviem ešte nič iné len ze sú jednovajecne idem sa teraz objednať na to sono tak snáď tam sa dozviem viac držím vám palce a snáď to dovoľujeme úspešne do konca ✊️

tessa165
2. máj 2024

Mne už v 8tt povedali že asi mo-bi ale to ešte len tušili náznak perpazky, v sobotu som skončila na pohotovosti a tam už bolo vidno že majú 2vacky

minie1604
Dnes o 02:43

Ahojte, pridávam sa do klubu mobi v 20tt 🙂) poradne mame kazde 2 týždne, od 12tt mám nasadený aspirin ako prevenciu proti preeklampsii (vraj to dávajú pri dvojičkách 🤷🏽‍♀️). A aktuálne máme za sebou morfologicky ultrazvuk. U nas zatiaľ všetko ok.. cítim sa už trosku ako veľryba 😁

tessa165
Dnes o 02:59

@minie1604 jej to už je pekný týždeň, polovica za vami🥰. Ja mám momentálne všetky lieky okrem clexanu na riedenie krvy vysadené kvôli častému krvácaniu tak uvidím do kedy.. smiem sa spýtať kedy ti začalo byť vidno bruško? My sme pôvodne chceli počkať aspoň do 20-25tt kým povieme budúcim starým rodičom ale keďže sú dve trochu mám obavy aby sa nezačali ukazovať aj skôr. Už máme za sebou stratu v 10tt mmt, tak sa bojím im to povedať príliš skoro

minie1604
Dnes o 06:27

@tessa165 tiež mám za sebou krvácanie v 12tt ale vraj to bolo z krčka. Bruško asi záleží od postavy.. ak si chudunka tak to bude vidieť asi dosť skoro. Ja som taký stred 😂 a teda už ho skovam jedine že by sa bundy zimné nosili. Ale take ozaj viditeľne začalo byt cca ten 18tt, že si to už ľudia všimli. Dovtedy si mysleli že som len ztučnela 🤣
To leto teraz nehrá moc do karát 😁🙈

tessa165
Dnes o 06:34

@minie1604 stihlunka niesom ani uplnny tučko tak snáď do toho 20 skryjem 😎. Mne našli v 10 malý hematom ale dovtedy nevedeli s čoho nebol dovod

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre