Bude to chlapček či dievčatko?

bababibi
29. apr 2024

Baby🙏skúste poradiť prosím. Som 11+1 viem, ze je tu toho veľa, no vedeli by ste mi povedať prosím na aké pohlavie sa babenko rysuje? Aj skoro je viem, ale ten hrbolcek... Ďakujem

snazilka_bio_mamka
29. apr 2024

@bababibi zabudla si fotku

bababibi
autor
29. apr 2024

@snazilka_bio_mamka ahoj ježiš asi neprešlo. Idem nato

bababibi
autor
29. apr 2024
pribinak
29. apr 2024

Rysuje sa na 50% chlapček

snazilka_bio_mamka
29. apr 2024

@bababibi nie som lekar ale toto mozno pomoze...podla mna dievca ale este je stradne malické, mozno tak za 2 tyzdne to uz bude viditelne. my cakame chlapca a v 13 tt to bolo uz jednoznacné

stellarstar
29. apr 2024

@bababibi chlapček

monnci2226
29. apr 2024

@pribinak 👍😂😂

bababibi
autor
29. apr 2024

@snazilka_bio_mamka ďakujem pekne za odpoveď 🥰

bababibi
autor
29. apr 2024

@stellarstar ďakujem 💝

ivkav5
29. apr 2024

Podľa mňa tiež dievča, inak odporúčam tiež tú stránku na detekciu pohlavia, čo je vyššie spomenutá, nám to určilo presne podľa prvej foto z veľkého usg z 13tt..sedelo to, ale nám aj dr. povedal, že čo to bude podľa neho, ale že to nie je 100%…

bababibi
autor
29. apr 2024

@ivkav5 jeej, prosim aká je to stránka nech sa tam dostanem 🙏🙏🙏

vanilkovazmrzka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivkav5
29. apr 2024

@bababibi https://earlyglimpse.com/shop
Je to toto 🙂 máš tam vyhodnotenie expresne do 2hod…rob to podľa postupu- zakúpiš si to cez eshop, zaplatíš a následne im pošleš na mail všetok materiál čo máš, foto a videa z usg a oni ti pošlu do 2hod vyhodnotenie🙂
Fakt super, nám v 13tt povedal, že podľa neho chlapček ale nech sa na to nefixujeme ešte na 100%, že sa veľa hýbe a nevie to moc dobre zachytiť ani..baby tu mi odporučili tú stránku, skúsila som a do hodiny cca došlo, že najskôr chlapček🙂 Tak to aj je, fotky a videa boli fakt mega nejasné, ale oni to dokázali detekovať, dokonca mi poslali screen z jedného videa a zakružkovali tam tú kostičku🙂

ivkav5
29. apr 2024

@bababibi ak s tým budeš chcieť pomôcť kľudne píš🙂

bababibi
autor
29. apr 2024

@ivkav5 ďakujem ti veľmi pekne, no asi by som aj potrebovala trosku pomoc nevyznám sa v tom, anglicky moc malo viem 🥲

esmey
29. apr 2024

Na 50% dievča. Iba že by nie

bababibi
autor
29. apr 2024

@esmey ďakujem za názor 💝

sasenka5
29. apr 2024

Tiež si myslim dievčatko a tiež odporučam stranku earlyglimpse 🙂

bababibi
autor
29. apr 2024

@sasenka5 ďakujem zbláznim sa od šťastia až by to dievčatko bolo ❤️

sherynkamalinka
29. apr 2024

dievca

bababibi
autor
29. apr 2024
veronika0310
29. apr 2024

Ja si myslím že dievča, podobný utz som mala v druhom tehu a teda bolo to dievča 🙂

bababibi
autor
29. apr 2024

@veronika0310 prosím, mohla by si mi do správy poslať? Mne z tej stránky poslali ze chlapcek 😭

veronika0310
29. apr 2024

@bababibi musím ho ale nájsť, sťahovali sme sa a ešte nemám na poriadku papiere 😊

Viem že máš nejakú preferenciu, ale najdôležitejšie je aby bolo zdravé 😊 na ničom inom teraz v skutku nezáleží 🙂

bababibi
autor
29. apr 2024

@veronika0310 ano jasne nech je len zdravucke zatiaľ vyzerá všetko ok. No len ja mam už 4 chlapcov 🤣 jasne ze som túžila po dievčatku 🥲

bababibi
autor
29. apr 2024

@veronika0310 musím sa nastaviť nato 🥰

veronika0310
29. apr 2024

@bababibi ja mám tiež syna a dcéru a teraz čakám tretie. Chcela by som samozrejme dievčatko, neviem prečo, asi kvôli vzťahu aký mám s touto no mám tušáka že to bude chalan. Neviem uvidíme. Nič iné nie je pre mna dôležité ako zdravé babatko. 😊 asi máš dopriatych chlapcov, budeš mat ochrancov 🙂 ale uvidis keď budeš mat na 100% potvrdené pohlavie 😊 teraz sa týmto nestresuj 🙂

bababibi
autor
29. apr 2024

@veronika0310 poviem pravdu, ze keď sme sa tak rozprávali s rodinou, som im hovorila, ze ani si neviem predstaviť mat dievčatko. Tak ako keby som už zvyknutá na tých chalanov, 🤣aj keď som pri každom jednom túžila mat dievča.. takže samozrejme neľutujem nič, milujem ho už teraz, zvykla som si 🙂 asi to pre niečo ma byť.

alchemilkazltozelena
29. apr 2024

@bababibi daj si urobiť odber krvi a budeš vedieť na 100%

maryetta
29. apr 2024

Mne v 12.tt lekar povedal ze zrejme chlapec. Ale ze je to este skoro.
A mame dievcatko 🙂
Na dalsej poradni ti uz istotne aj sam dr povie 🙂 to uz by malo byt lepsie vidiet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre