Ako sa cítite v 10 tt tehu?

terezka288
21. apr 2020

Ahojte ako sa citite tehulky? Uz vam zacalo rast brusko? Ake mate tazkosti? Pocity?

evittam
21. apr 2020

@terezka288 V 10.tt? Ziadne ťažkosti, žiadne bruško.

pa_tricia19
21. apr 2020

@terezka288 ja osobne som žiadne ťažkosti nemala, až teraz v 32tt kríže a také tie typické bolesti..🙂 bruško mi vykuklo okolo 24tt

mims1520
21. apr 2020

Ja som síce ešte len 9tt ale začala
Som sa konečne cítit dobre. Od začiatku až do 8tt to bol horor. Ťažký žalúdok , nechutenstvo. Teraz to tak pozvoľne odislo a cítim sa fajn až na nočné vstávanie na zachod, ranné napínanie a vecnú únavu. Až sa pristihnem že uvazujem nad tým či je to okej cítit sa takto okej 😂 A brusko mi vykuklo mám pocit hneď . Vydulo sa mi

terezka288
autor
21. apr 2020

@mims1520 Uz som myslela ze som sama.. Aj mne sa brusko nafuklo vydulo alebo neviem jak to mam nazvat, ja som nemala ziadne nechutenstva nic iba ma strasne bolieva chrbat nohy a prsia.. . Drzim palce 🙂))

mims1520
21. apr 2020

@terezka288 tým že som mala vždy pevne vypracované brucho tak nanom vidno hneď že sa niečo deje. Aj muž mi dnes hovorí, že už mám pekny pupok 😂

guga79
21. apr 2020

u mňa je toto moje 7.tehu 😀 a deviaty a desiaty týždeň som najviac prevracala.......

strakovaa
22. apr 2020

ja čakám piate a teda ešte mi takto blbo nebolo ani pri jednom, ešte k tomu ma trasie zima a to som celkom otužilý jedinec z Volovských vrchov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre