Aké hCG ste mali okolo 6. týždňa?

mimifred
15. apr 2024

Maminky ahojte prosim ake vysoke HCG ste mali okolo 6tt ? Ja mam 6200
Podla dr a PM by som mala byt v 7tt ale mohla som mat posunutu ovu.
Na ultrazvuku je len malilinka ciarocka a mam velky strach ze nieje nieco v poriadku
Mam aj spinenie (hnedy vytok) 😞

mariac91
15. apr 2024

@mimifred ahoj som v približne rovnakej situácii, akurát že podľa ms som ja dnes 6+2 , podľa pohlavného styku mi to sedí jedine na posunutú ovuláciu o 3 dni neskôr. Čiže podľa ovulky som cca 5+9. V piatok som bola u Dr to som bola podľa menštruácie 5+9 a mala som HCG 6000. Na sone nebolo nič vidieť iba gestacny vak. V januári som bola na kyrete pre MÁ. Tiež nemám vyhrane. Ale zatiaľ má Dr neplašila nijako hovorila že HCG pekne stúpa. Čiže malo by to byt ok neboj 🙂

mimifred
autor
15. apr 2024

@mariac91 ahoj no trosku si ma upokojila akurat sedim u dr. tak som zvedava co mi dnes povie
😊

mimifred
autor
15. apr 2024

@mariac91 prosim ta a tiez mas hnede spinenie ? Ja som z toho na nervy strasne

mariac91
15. apr 2024

@mimifred daj vedieť , nie ja nemám spinenie klop klop. Ale čo viem veľa žien to máva. Pokial je hnedé je to ok. Bohužiaľ ja čo som predošlé potratila som krvácala v 7tt to začalo jasne červená krv aj na celej vložke , nasadili mi lieky a tehotenstvo sa ešte nejaké 2 týždne udržalo ale ja som už vtedy mala zle tušenie . Celkovo som mala taký ciťák zlý a bolesti brucha take všelijaké , plus to krvácanie, celkovo som sa cítila ako chodiaca mŕtvola postupne, koza sa mi extrémne stúpala. Keď sa na to teraz spätne pozerám tak podľa mna moje telo už s tým plodom bojovalo, zrejme nebolo niečo v poriadku a ja som to podvedome aj vedela vtedy. Neboj ak to je len spomenie treba veriť a dúfať že bude dobre. Kľudne to môže byt uhniezdovsnie pripadne pseudomenstruacia . Možno nejaký hematóm

mimifred
autor
15. apr 2024

@mariac91 podavam info : zajtra rano idem na krv ci mi stupa hcg a podla toho sa uvidi lebo gestacny vak mam prazdny a velkostne zodpoveda 5tt tak sa uvidi ako budu vysledky
Dakujem velmi pekne za tvoje slova 😊

mariac91
15. apr 2024

@mimifred a prečo neurobili hcg už dnes ?

mariac91
15. apr 2024

@mimifred a podľa MS si ktorý tt?

mariac91
15. apr 2024

@mimifred a aký veľký je ten gestacny vak?

sofia1979
15. apr 2024

@mimifred to špinenie nenechaj na náhodu držím palce choď radšej k Dr.

mimifred
autor
15. apr 2024

@mariac91 vcera som bola na pohotovosti kvoli spineniu tam mi brali krv a hcg 6200
Dnes mi len spravili kontrolny uktrazvuk a GV je 9,90mm a v nom je taka ciarocka uzka len
Tak zajtra rano hned zoberu krv aby sme vedeli ci hcg stuplo od nedele
Potom mam termin 22.4.
Som teda velmi zvedava 😊

mimifred
autor
15. apr 2024

@sofia1979 ano ano vcera som bola na pohotovosti a dnes na kontrole u svojho dr.
Ukludnil ma aspon a budem cakat ako to priroda zariadi 😊

mimifred
autor
15. apr 2024

@mariac91 podla MS by som mala byt 8tt ale podla velkosti gestacneho 5+5 povedal dr.

sofia1979
16. apr 2024

@mimifred máš na sto percent odsledovanú ovu?

mariac91
16. apr 2024

@mimifred tak veľmi držím palce 🙂 daj info ako dopadlo to hcg a ako sa to vyvíja 🙂

jana_435
16. apr 2024

📌

bejbs123
16. apr 2024

@mariac91 tam bude nejaky preklep v ratani,pretoze 5+9 neexistuje je 5+6 a potom 6+0

mariac91
16. apr 2024

@bejbs123 hahaha pravda 5+6 tam malo byt 🤣

mariac91
17. apr 2024

@mimifred ako si dopadla??

mimifred
autor
17. apr 2024

@mariac91 ahoj no hcg mi stuplo z 6200 na 6670 ale zda sa mi to velmi malinko
Mam obavy stale
K dr. idem v pondelok na 8:00 ☺️

mariac91
17. apr 2024

@mimifred ja som kdesik čítala, že po dosiahnutí hladiny hcg nad 6000 sa už potom tá hladina nezdvojnasobuje každý druhý deň ale po cca 4-5 dňoch … niečo v tom zmysle , nech to nedomocem. Čiže nemusí to byt zle. Držím palce 🙂 aj ja idem v pondelok , som v neustálom “strese” ako to dopadne . Ale musíme si veriť, že dobre 🙂

mimifred
autor
17. apr 2024

@mariac91 maria a ty si v ktorom tyzdni ? 🙏🏼

mariac91
17. apr 2024

@mimifred podľa menštruácie by som mala byt 6+4 , podľa styku 6+1 vychádza.

mimifred
autor
17. apr 2024

@mariac91 jej to sme narovnako cca 👏🏼 a kedy ides k dr.? A ake mas hcg ?

mariac91
17. apr 2024

@mimifred idem k Dr tiež v pondelok. Naposledy približne vtedy ako ty som mala tiež take hcg 6000 cca presnú hodnotu si nepamätám. Ale keďže som v januári prekonala MA som dosť vystresovaná tak idem zajtra na HCG ako samoplatca pre svoj kľud . Ešte čo čert nedal nechcela som vravieť deťom že som tehu kvôli predošlému MA a včera mi mala skočila na brucho . A ja z každej somariny hneď stresujem . Nechcem ale nejde to proste od toho MA si všetko možné predstavujem …ešte mám aj cysty na vaječníkoch aby malo nebolo

mimifred
autor
17. apr 2024

@mariac91 juuuj tak to ma mrzi ze si musela prekonat MA 😞
Tak budem na teba zajtra mysliet a hned podaj info ak budes vediet vysledky
No a s dcerkou sa velmi neblazni davaj si pozor hlavne teraz v tychto nasich zaciatkoch aby sme si nadalej mohli vymienat infosky 🍀😊

mariac91
18. apr 2024

@mimifred ahoj tak výsledok hcg mám 37549, čo na týždeň tehotenstva sedí tak malo by to byt ok 🙏

mimifred
autor
18. apr 2024

@mariac91 waaw super parada 🍀👏🏼 a vsetko ok ? Ano ? 😊

mariac91
18. apr 2024

@mimifred usg mám až v pondelok tak sa modlim 🙏 toto som bola len ako samoplatcami sama pre svoje info či stúpa ako ma

mimifred
autor
18. apr 2024

@mariac91 jaj tak ok tak v pondelok si dame vediet ja mam na 8:00 termin u dr. 🍀😊

mariac91
18. apr 2024

@mimifred ja 7:30. Extrémne sa bojím čo povie, naposledy tam ešte nič nevidela len gestacny vak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre