#test_ketodiet2 #recenzia
    Tohto fešáka som si "šetrila" na príležitosť, keď budem v zhone a nebudem stíhať ani len šejkovať, a ten deň prišiel v piatok. Kamarátka mi zavolala , že má pre mňa lístky na MS v hokeji, bolo cca 45 minút pred začiatkom a ja som potrebovala "zaletieť " pre deti, cestou zjesť olovrant ,aby som neumrela na štadióne, a tak som si vytiahla z kabelky keto proteinový croissant s maslovou príchuťou. Croissanty mám veľmi rada, najmä maslové bez plnky. Tento od ketodiet má veľmi dobrú štruktúru cesta - nadýchanú, vláčnu, ale čakala som maslovú príchuť, ktorá neprišla. By som skôr povedala, že sa mal volať s vanilkovou príchuťou, alebo sladký croissant. Na mňa bol až veľmi sladký. Úplne by stačilo, aby bol cítiť len po masle. Ale to je môj pocit. Čo je však podstatné, ja som nebola po ňom hladná , a najedla som sa až doma cca o 20h. Hokej začal o 16:15h ja som ho jedla pri odchode z práce, cca o 15:30 h. V bufete číhali rôzne "šmakocinky" , ktoré so mnou vôbec nepohli, kúpila som si len čistú vodu. Čiže účel splnil, nebola som hladná , ani mlsná po sladkom. Ketodiet odporúčajú zjesť 2 kusy naraz. Mali sme len 1 na test a aj tak stačil. Myslím, že ako rýchla desiata / olovrant je výborný.