to je tiez z deky? 🙂
2. feb 2020
anjelicek26
autor@luu1122 áno s deky,podšívala malej jeansku,tak mi veľa ostalo ešte. Škoda to bola nevyužiť.
2. feb 2020
@anjelicek26 martuska a co vsetko vie vyjst z takej deky cca?
3. feb 2020
anjelicek26
autorTak je to 75*75 .. mne na sukňu malej a podsivam bundu.
3. feb 2020
@anjelicek26 vyzera to super ale tak ty si sikovna 🙂
3. feb 2020
anjelicek26
autor@luu1122 ešte kopa roboty uvidím ako stíham. Dnes nám vykradli škôlku takže policajti všade a deti tam nepustili,tak riešim miesto práce dieťa🤦♂️
3. feb 2020


Krasne 😍 odkial prosim ta kupujes latky? 🙂