icon

Hotovo😍Mala bude nadšená😍

avatar

Krasne 😍 odkial prosim ta kupujes latky? 🙂

sticker
2. feb 2020
avatar

to je tiez z deky? 🙂

2. feb 2020
avatar

@luu1122 áno s deky,podšívala malej jeansku,tak mi veľa ostalo ešte. Škoda to bola nevyužiť.

2. feb 2020
avatar

@anjelicek26 martuska a co vsetko vie vyjst z takej deky cca?

3. feb 2020
avatar

Tak je to 75*75 .. mne na sukňu malej a podsivam bundu.

3. feb 2020
avatar

@anjelicek26 vyzera to super ale tak ty si sikovna 🙂

3. feb 2020
avatar

@luu1122 ešte kopa roboty uvidím ako stíham. Dnes nám vykradli škôlku takže policajti všade a deti tam nepustili,tak riešim miesto práce dieťa🤦‍♂️

3. feb 2020