Existuje v Bratislave zubár, ktorý je zazmluvnený so všeobecnou zdravotnou poisťovňou?

Zodpovedané
12. okt 2019

Dobrý deň,

trojročnej dcérke potrebujem dať urobiť zuby a vždy nechám u súkromníka 200 eur.

Existuje v Bratislave zubár, ktorý je aspoň polovične zazmluvnený so všeobecnou zdravotnou poisťovňou?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

samozrejme, v Bratislave existujú zubní lekári, ktorí majú zmluvu so všeobecnou zdravotnou poisťovňou.

Zoznam poskytovateľov zdravotnej starostivosti v odbore zubné lekárstvo so sídlom v Bratislave nájdete tu:
https://www.vszp.sk/poskytovatelia/zdravotna-st...

Želám krásny deň,
MDDr. Alena Záhumenská