Aký máte názor na autotrakčné lehátko?

Zodpovedané
9. jan 2020

Dobrý deň,

kvôli bolestiam chrbta, ktoré pramenia zo zlého držania tela a z tetánie, mi bolo odporučené okrem cvičenia aj autotrakčné lehátko. Avšak začala som následne chodiť na cvičenie a fyzioterapeutka mi toto lehátko neodporúča.

Aký máte názor?

Mám ho používať?

Ďakujem

Dobrý deň,

autotrakčné lehátko by mal odporučiť rehabilitačný lekár. Najlepšie podľa stavu, ktorý zhodnotí aj lekár.

Určite by som však odporučila cvičiť s fyzioterapeutom, nakoľko v tom prípade je možné, že lehátko vôbec nebudete potrebovať.

Prajem pekný deň,
Bc. Eva Slamová
Rehab – Klinik Bratislava
www.rehabklinik.sk