Manžel trpí ľahkou formou hereditárnej spastickej paraparézy. Môže nás odporučiť na testy ortopéd?

Zodpovedané
23. apr 2024

Dobrý deň,

manžel trpí ľahkou formou hereditárnej spastickej paraparézy. Bol hospitalizovaný na neurológii a odporučili nám, aby sme dali vyšetriť aj nášho 6-ročného syna na genetike.

Chodím s ním na ortopédiu pre ploché detské nohy, čo sa nám aj zlepšuje. A tiež špičkuje. Keď ho upozorníme, tak nie. Vraj ide o zlozvyk. Achilova šľacha je v poriadku.

Môže nás odporučiť na testy ortopéd, alebo to musí byť iný špecialista?

Zatiaľ nemal žiadne testy robené.

Ďakujem

Dobrý deň,

je potrebné Vás odporučiť na neurológa.

Prajem Vám pekný deň!
Mgr.Radka Komárová
web: www.orthospine.sk