Som vhodný kandidát na operáciu horných viečok?

Zodpovedané
27. jún 2021

Dobrý deň,

mám 38 rokov a chcela by som sa poradiť ohľadom operácii viečok.

Som vhodný kandidát na operáciu horných viečok?

Už dlhšie mám pocit, že mi to vadí pri pozeraní. Viac ma trápi pravá časť tváre.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno ste .
Pri otázke "Už je nutné operovať mi viečka?" odpovedám: " Áno aj nie".

Estetická chirurgia nemá presné hranice ani pre indikácie a ani pre operačné riešenia.
Vždy môže byť viacero prístupov správnych a zároveň viac výsledkov vyhovujúcich, hoci sa nemusia navzájom každému páčiť.

Estetika je subjektívnej povahy a to čo sa jednému páči, druhý môže považovať za nepekné.

Ale operácia vo vašom prípade odstráni kožu, ktorá "sedí" na riasach a odstráni "smutný" výraz.

Vo Vašom prípade bude potrebné jazvu predĺžiť až za vonkajší očný kútik.

Predpokladám ale viditeľnú zmenu.