Kedy sa mi dá brucho do pôvodného stavu?

Zodpovedané
21. apr 2024

Dobrý deň,

cca 5. deň po operácii sa mi na bruchu spredu aj z bokov urobili veľké modriny a podliatiny. Už sú to 2 týždne. Brucho nevyzerá ako v 6. mesiaci tehotenstva, ale vyzerá ako v takom 4. minimálne. So stolicou či plynmi problém nie je. Obávam sa, že sa mi na tých modrinových miestach robia aj strie.

Ako dlho trvá kým spľasne veľmi nafúknuté brucho po narkóze (1,5 h)?

Čo robiť, aby mi brucho odfúklo?

Ďakujem

Dobrý deň,

nerozumiem viacerým veciam vo Vašej otázke.

Akú operáciu ste podstúpili? Augmentácia, abdominoplastika, zmenšenie prsníkov, liposukcia brucha?

Nerozumiem otázke na nafúknuté brucho po narkóze? Máte na mysli aj vplyv operácie? Či len vplyv narkózy? Píšete, že ste po operácii 2 týždne, ale uvádzate stav 1,5h narkózy? Ale vplyv má aj strava, lieky, pohyb.

Ako by malo po 2 týždňoch brucho odfúknuť? Myslíte plynatosť, či opuch s ohľadom na strie?