Augmentacia prsníkov a vyššie uložený implantát

Zodpovedané
29. jan 2019

Dobrý deň,

som týždeň po augmentácii prsníkov. Anatóm pod sval, rez pod prsiami. V mieste rezu mi vznikla priehlbinka a vidno, kde mi končí moja žľaza.

Lekár mi po kontrole povedal, aby som nenosila pooperačnú podprsenku, aby mi implantát klesol, a tým by sa to vyplnilo. Ttlačí mi zo spodu a posúva implantát nahor.

Nemôže mi nenosenie podprsenky uškodiť?

Ďakujem

Dobrý deň.

Týždeň po operácii je príiš skoro na akékoľvek rady od hocikoho okrem chirurga, ktorý Vás operoval pretože on najleošie vie, aké zásahy a aké prsia ste mali pred operáciou a čo všetko ovplyvňuje momentálny stav.
Verte mu že sa Vám snaži pomôcť ku želanému výsledku.
S odstupom 3 mesiacov od operácie bude už stav stabilizovaný a v tom čase sa bude dať istejšie vyjadriť. Veľmi rád by som Vám pomohol viac, ale vzhľadom na to že neviem aký stav bol pred operáciou a ani ako samotná operácia prebiehala, nie je vhodné byť konkrétnejší.