Je vhodnejšie mlieko Beba Supreme Pro 2 alebo Beba Comfort 2?

Zodpovedané
31. máj 2022

Dobrý deň,

máme prechádzať na 2 mlieko. Asi necelé 2 mesiace pil syn Bebu Supreme Pro 1. Začal byť v noci nepokojný, asi ho bolelo bruško. Zmenili nám mlieko na Bebu Expert Pro HA 1 (ja som alergická na červené ovocie). No teraz vraj už HA mlieko mať nemusí.

Je vhodnejšie mlieko Beba Supreme Pro 2 alebo Beba Comfort 2?

Ďakujem

Dobrý deň,

je to v podstate jedno, ktoré vyberiete. Ide o to, ktoré mu sadne, aby nemal problém s vyprázdňovaním, plynatosťou. To zistíte iba tým, že mlieko vyskúšate.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička