Ktorý z nosičov Carrier je vhodný pre 1,5-ročnú drobnejšiu dcérku?

Zodpovedané
4. jan 2023

Dobrý deň,

chcela by som si zaobstarať nosič, ale neviem sa rozhodnúť. Dcérka je drobunká. Má už 1,5 roka, ale meria 75 cm. Oblečenie nosí väčšinou veľkosť 80. A aj kvôli mojej drobnej postave vyberám z nosičov Carrier a Carrier plus. Pri iných značkách sú väčšinou veľké bedrové pásy.

Veľkostne by som asi išla skôr do menšieho, ale bojím sa, aby nám nebol za chvíľu malý.

Bol by podľa Vás vhodný už aj ten väčší, aby nám vydržal dlho do budúcna?

Ďakujem

Dobrý deň,

naše pôvodné PLUSko, ktoré bolo vhodné od 80/86 cm sme upravili tak, aby sadlo už cca od 70/74 cm. Takže ak budete vyberať PLUSko z nášho eshopu, malo by už vašej dcérke pekne sedieť.

Ak budete kupovať cez bazár, treba si dať buď pozor, aby ste kúpili nový typ PLUSka. Hlavný rozdiel je v tom, že pôvodný PLUS nosič od 80/86 má dve pracky pri tváričke dieťatka ("pod slintákmi") a nový typ PLUSka od 70/74 má iba jednu - obojsmernú.

Alebo kúpiť bazárový Carrier, ten sadne určite.

Ak by ste mali ešte akékoľvek otázky, kedykoľvek nám napíšte ♥

Vaše Sestrice