Aký nosič pre 62 cm dlhú 9 týždňovú dcérku?

Zodpovedané
26. apr 2022

Dobrý deň,

9 týždňovú dcérku nosím v šatke, ale rada by som už prešla na nosič. Mám Rischino štandard, ten mi je menej pohodlný. Skúšala som Manducu. Tam mi vyhovuje bedrový pás, ale zdá sa mi pre malú tvrdá a široká, aj keď látku medzi nožičkami stiahnem. Staršie deti som nosila v Mamduce až od pol roka.

Je pre nás vhodný nosič Sestrice One kvôli veľkosti, alebo môžem kúpiť už Carrier?

Myslím, že ten bedrový pas mi bude skôr vyhovovať. Dcérka má 62 cm a skoro 6 kg.

Ďakujem

Dobrý deň,

čisto teoreticky by už Carrier mohol sadnúť. Sedí tak cca od tej 62/68 konfekčnej (v závislosti od dĺžky stehenných kostí dieťatka). Môžete skúsiť to, že zmeriate vášmu dieťatku rozmer od kolienka po kolienko cez stred zadočka v polohe v akej je v šatke alebo v nosiči. Carrier sa dá stiahnuť na najužší rozmer 23 cm. Tak dostanete približnú predstavu, či bude ešte veľký alebo nie.

Následne je na vás, ako sa rozhodnete - či kúpite Carrier, a prípadne ešte ponosíte dcérku v šatke, kým do neho dorastie (ak by bol ešte veľký), alebo kúpite ONE a môžete nosiť hneď.

Natočili sme aj video, ako prispôsobiť Carrier na najmenšie detičky - https://www.facebook.com/watch/?v=5597762513181... (je dobré si ho pozrieť)

Ak by ste mali ešte akékoľvek otázky, napíšte nám ♥

Vaše Sestrice