Musím z jedálnička vyradiť všetky zvýraznené potraviny?

Zodpovedané
30. nov 2021

Dobrý deň,

dnes mi prišli výsledky na potravinové alergie.

Mala by som všetky uvedené potraviny, ktoré sú na 0,35 vysadiť?

Ešte čakám na výsledky intolerancií. Biopsiou mám potvrdenú laktózovú intoleranciu.

Ďakujem

Dobrý deň,

multipotravinová alergia vyžaduje prísnu diétu najmä kvôli riziku anafylaxie. Všimla som si, že máte pozitívny aj CCD faktor kedy sa jedná skrížené alergické reakcie.

Je možné, že vám výsledky na potraviny ako mandľa, lieska, jablko, marhuľa, mrkva vybehli kvôli potravinám na pele. Odporúčam preto absolvovať alergie na pele stromov a tráv.

Ak nebola laktózová intolerancia dlho zistená, tak mohla narušiť črevnú bariéru a prepustiť tak bielkoviny do krvi. Vtedy vznikli intolerancie a alergie.
Ak budete mať viac výsledkov, tak si môžeme odkonzultovať stravu a diétu.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/