V čom je problém, keď sa mi nedarí otehotnieť?

Zodpovedané
13. máj 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Od 1.1.2018 sa snažíme otehotnieť. V júli 2018 sa nám to podarilo, ale v auguste to skončilo potratom v 8. týždni. Po kyretáži mi nabehol bez problémov pravidelný cyklus. Užívala som Femibion 1, kyselinu listovú a teraz Inofolic.

Stále sa nám bohužiaľ nedarí. Mám 32 dňový cyklus a ovulácia býva na 17-18. deň cyklu. Robievam si aj ovulačné testy.

V čom môže byť problém?

Ďakujem

Dobrý deň,

už je vhodné zrealizovať základné testy na plodnosť, hlavne spermiogram partnera.

Môžete pokračovať v užívaní vitamínov. Podľa výsledkov vyšetrení sa zváži ďalší postup.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič