Mirenu mi vložili pred tromi týždňami a stále krvácam. Je to v poriadku?

Zodpovedané
30. sep 2019

Dobrý deň,

som 4 mesiace po sekcii, ktorá bola s masívnym krvácaním. Momentálne mám 3 týždne zavedene teliesko Mirena, ktoré mi poradil doktor. A to preto, lebo veľmi veľa krvácam počas menzesu. Až kvapkám.

Bola som aj hospitalizovaná.Teliesko mi bolo vložené počas menzesu pred tromi týždňami, avšak menzes mam doteraz. Nie je silný, ale mám ho. Nie je to iba špinenie.

Je to normálne?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

2 mesiace po zavedení Mireny môžete nepravidelne krvácať.

Pri špinení je to v poriadku.

Pri silnejšom krvácaní je potrebná návšteva gynekológa, ktorý dokáže hormonálne zastaviť krvácanie.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič