Je možnosť, že sa spermie dostali na kondóm, keď ho dal priateľ naopak?

Zodpovedané
30. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom šance otehotnieť. V nedeľu som mala pohlavný styk s priateľom a pri prvom kole sa urobil. Mali sme kondóm a pár minút na to, sme chceli ďalšie kolo. Keď si dával druhý kondóm, tak ho dal naopak a potom ho opravil.

Je šanca otehotnieť, keďže sa predtým urobil?

Je možnosť, že sa spermie dostali na kondóm, keď ho dal naopak?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

tehotenstvo možné je.

Ak mal kondóm spermicídny krém, tak je tehotenstvo nepravdepodobné.

Pre istotu je vhodné použiť postkoitálnu tabletu čo najskôr.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič