Poradíte mi ohľadom synechie?

Zodpovedané
30. nov 2019

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom synechia vulvae.

Ako zistím, alebo ako to vyzerá, keď sa zlepia pysky u malých dievčat?

Skôr by mi pomohol nejaký obrázok, lebo si to neviem predstaviť.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

skúste dať do google toto: je to síce odborný článok, ale sú tam 3 pekné obrázky, inak asi na nete moc obrázkov genitálu detičiek nenájdeme - http://www.solen.sk/index.php?page=pdf_view&pdf...

Ak máte podozrenie, že má dcérka synechiu, tak najjednoduchšie - choďte Vašej lekárke.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas