Ako podporím imunitu 11 ročnému a 3 ročnému chlapcovi?

Zodpovedané
22. okt 2019

Dobrý deň,

mám 11 ročného a trojročného chlapca.

11 ročný nebýva často chorý. V zimnom období občas zakašle, zasoplí.

Ako mu mám podporovať imunitu?

Trojročný syn kašle a soplí zo škôlky každú chvíľu. Keď je chorý a má užívať sirupy, tak ich vždy zvracia. Nechce ich prehlnúť a máme veľký problém liek do neho dostať.

Ako mu podporím imunitu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

denne konvičkovanie - výplachy, alebo do nosa aspoň ráno večer morská voda. Staršiemu Cebion multi sirup denne 10 ml, mladšiemu kvapkať Cebion kvapky do jogurtu.

Obom nasadiť probiotiká vo forme v akej tolerujú (Probiofix/Biogaia) pokojne počas celej zimy - prestriedajte tieto dve značky.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas