Zvládne kočík Maxi-Cosi Oxford aj náročnejší terén?

Zodpovedané
22. jan 2024

Ahoj,

vyberáme kočik pre druhé dieťa, zaujal nás Maxi-Cosi Oxford.

Zvládne aj náročnejší terén?

Skladanie, hmotnosť, nosnosť aj rozmery nám vyhovujú. Bola by som rada, ak by kočík zvládol aj ťažší terén (kamenistá cesta a pod.). Pre prvé diea sme mali Joolz Hub a ten je skôr mestský.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

novinka v podobe modelu Maxi-Cosi Oxford je kočík mestkého typu, ktorý sa jazdnými vlastnosťami veľmi podobá na Hub. Takže Ti ho skôr neodporúčam.

Ty skôr potrebuješ kočík, ktorý zvláda aj prejazd nerovnejším terénom. Pozri si kočíky Kinderkraft Nea alebo Espiro Yoga.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally