Ktorý pekný kočík zvládne náročnejší terén?

Zodpovedané
29. okt 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý vyzerá pekne a má nosnosť do 22 kg. Musí zvládnuť náročnejší terén.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som v poradni odpovedala na podobnú otázku, tak Ti ju tu pripnem pre inšpiráciu:

Či už si vyberieš Thule Urban Glide 2 alebo iný spomenutý model, tak so žiadnym z nich nespravíš krod vedľa. Každý z nich má nosnosť športového sedadla 22 kg. Teda okrem modelu X-Lander X-Move, ktorý ju má iba 15 kg.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally