Značka Anex - rady a tipy?

Zodpovedané
24. aug 2020

Ďakujem krásne za rady a typy.

Ahoj,

značka Anex...kde začať. Táto poľská značka je v prvom rade aspoň za mňa zameraná na štýl a unikátnosť v tomto pomerne robustnom type tak trochu aj kopírujúc západnejšie značky.

Najmä vaničkové časti sú veľmi pekné, vhodné, jazdne príjemné a celkovo priestranné. S tými budeš myslím si spokojná u všetkých ich robustnejších modelov. Športiaky, či už staršie, alebo novšie (tie u modelov s príponou /type) sú podľa mňa menej praktické - menej priestranné, s horším ťažiskom kočíka so športiakom celkovo. A tak všeobecne - skôr len na začiatok prejdenia z vaničky ďalej. Pomerne skoro by som ho ja osobne vymenila za niečo ľahšie, skladnejšie, praktickejšie neotočné - a realisticky skôr odporučila kúpiť kočík bez športiaku, keby to bolo možné, len ako hlboký.

Anex Sport

Anex l/type

Anex Air-X

Taká štýlová voľba na začiatok a ja osobne uprednostňujem asi najmä model Quant, lebo je to niečo nevídané. Nie veľa ľudí ho má a pre mňa je taký unikátnejší a zaujímavejší.

Anex Quant

Potom je tu ešte e/type, tak trochu kópia Joolz-áckych kočíkov. Je vydarená dizajnovo, skladnostne, váhou aj tak celkovo. Menej priestranný a proste malý, nízky kombinovaný kočík, ale iný ako ostatné. Apráve na začiatok a mestskú mamičku, čo hľadá niečo malé, za mňa môže byť. Ale nečakala by som veľa, a už vôbec nie veľa priestoru. Najmä skladnosť a štýl a ideš. Why not.

Anex e/type

Joolz Hub+

Joolz Day

Joolz Day+

Joolz Aer

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli