Venicci Tinum Upline verzus Muuvo Quick 2024. Ktorý má lepšie parametre?

Zodpovedané
22. jan 2024

Ahoj,

páči sa mi dva kočíky. A to: Venicci Tinum Upline a Muuvo Quick 2024.

Do ktorého by si išla ty z pohľadu špecifikácií a parametrov?

Vzhľadovo sú obidva krásne.

Ďakujem

Ahoj,

je jedno, ktorý z nich si vyberieš, pretože sú si veľmi podobné. Sú to kočíky jednej značky a odlišujú sa skôr iba dizajnovými prvkami, napríklad vzhľadom košíkov. Funkčne sú si veľmi podobné, takže skôr v Tvojom prípade rozhodne vkus.

Na veľmi podobnú otázku som v poradni nedávno odpovedala, tak Ti ju sem pripnem:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally