Je na dedinu pre marcové dieťa vhodnejší kočík Nuna Mixx Next alebo Venicci Tinum Upline?

Zodpovedané
14. jan 2024

Ahoj,

rozhodujem sa medzi Nuna Mixx Next a Venicci Tinum Upline. Dieťa by sa malo narodiť koncom marca. Žijeme na dedine, takže kočík bude využívaný nielen v meste ale aj po ťažšom teréne. Ja mám 167 cm, manžel 190 cm.

Dizajnovo sa mi páči aj novinka Muuvo Quick Boho, len k tomu nemám informácie.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Poradíš aj inú značku?

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobnú otázku o kočíku Venicci Tinum Upline som v poradni nedávno odpovedala. Pripínam ju sem, aby som sa neopakovala:

Oproti Uplin-u je model Nuna Mixx Next určený skôr pre vyšších rodičov nad 170 cm, takže by som jeho kúpu zvážila. Jeho vyššie umiestnenie hlbokej vaničky či športového sedadla Ti nemusia vyhovovať.

Nový model Muuvo Quick Boho vyšiel z pôvodného bratského modelu Muuvo Quick 4.0. Boho je určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú ako po mestskom povrchu, tak aj po nerovnejších cestách dediny. Nižšia váha a ľahká manipulácia umožňujú ovládanie jednou rukou. Zaujme jednoduchým zložením spolu s nasadeným sedadlom na konštrukcii v akomkoľvek smere. Nie je potrebné ani hľadať miesto, kam kočík opriete. V zloženom stave bude totiž stáť presne tam, kde ho postavíte. Priestranné perforované a výškovo nastaviteľné športové sedenie patrí na trhu k tým priestorovo veľkorysejším, je nekorýtkového typu a je možné ho napolohovať do takmer úplne rovného ľahu. Jeho kúpu Ti môžem len odporučiť.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally