Riko Basic, aký je tento kombinovaný kočík? Je to vhodný výber do terénu i mesta?

Zodpovedané
12. dec 2019

Ahoj,

máš skúsenosti s Riko Basic? Je vhodný do terénu aj do mesta? Je to pre bábätko vhodný kočík?

Ahoj,

Riko Basic je ako aj jeho názov napovie, jednoduchý = basic model pre menej náročných rodičov. Super minimaistický dizajn mi vyhovuje, rovnako fajn je vanička i priestranný nákupný košík. Ešte aj športová časť, aj keď dizajnovo taká nič extra, je aspoň dostatočne priestranná. Takže celkovo dizajn a prevedenie kočíka hodnotím skôr kladne. Určite je ok pre bábo a aj také ročné, rok a pol dieťa. Aj veľké, nafukovacie kolesá s riadnym odpružením sú pre teba super - teda, konkrétne hlavne na terén. Určite ho prejde.

Problém však vidím v tom mestskom používaní. Za mňa je do mesta veľmi veľmi ťažký ako aj neskladný. Na prevážanie v aute zaberie kopu miesta a bude ho aj náročné nakladať. Ja osobne by som ho isto nekupovala, ak plánuješ často voziť kočík autom, napríklad aj do obchodov a obchodných centier. Je to taký tank, preto super na dedinu a terén - aj jazdne, ale len kým ho nemusíš konštantne zdvíhať a prípadne tlačiť do kopca. Len si to vezmi - 16 kg váhy plus dieťa🙂

Riko Basic Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli