Ktorý štýlový čierny športový kočík je ľahký a priestranný?

Zodpovedané
6. mar 2022

Ahoj,

hľadám ľahký športovný kočík.

Požiadavky:

  • priestranný,
  • s veľkou strieškou,
  • sveľkým košíkom,
  • cena do 500 eur,
  • musí byť čierny a štýlový,
  • nosnosť aspoň 22 kg,
  • košík aspoň 4 kg.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

ako prvý ma napadá Elodie Details Mondo. Je to štýlový kočík cestovných rozmerov. Je ultraľahký (6,8 kg) a vhodný aj do mesta.

Ďalej odporúčam extra skladný Easywalker Jackey, ktorý má na svoj typ mäkké odpruženie, takže ovládanie aj celková jazda je naozaj ľahká a príjemná. Pokiaľ kočík budeš často skladať do auta, tak využiješ jeho super vychytávku, kedy sa aktivovaním doskladá sám. S hmotnosťou 7,5 kg patrí tiež skôr k tým ľahším.

Alebo obľúbený a tiež ultraľahký (6,1 kg) Joolz Aer, ktorý je veľmi podobný Jackey, ale nemožno ho napolohovať do úplného ľahu. Nosnosť má zo všetkých kočíkov najmenšiu - 18 kg. I napriek tomu si myslím, že je plne dostačujúca.

Tvoje požiadavky spĺňa aj Cybex Eezy S+², s hmotnosťou 7,6 kg a ako jediný má gumové kolesá.

A na koniec Moon ReSea Sport, ktorý je o trochu ťažší - 10,2 kg, ale je obojsmerný, dostatočne priestranný, skladný, s krásnym moderným dizajnom a za super cenu.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia