Ktorý kočík má priestrannú vaničku, je ľahký a skladný do auta?

Zodpovedané
10. aug 2021

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom výberu kočíka (2 prípadne 3 kombinácie).

Naše hlavné požiadavky sú: priestranná vanička, ľahká váha a skladnosť kočíka do auta, keďže budeme často na cestách. Boli by sme radi, ak by bol kočík aj odpružený a ľahko ovládatateľný a ak by sme vedeli dlhšie využiť aj športovú časť a nemuseli ho po krátkom čase meniť. Nemáme záujem o korýtkové sedenie.

Ktorý kočík spĺňa naše požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

osobne by som sa zamerala na kvalitnejšie značky kočíkov, ktoré vám aj dlhšie vydržia.
Taktiež môžeš využiť možnosť radšej kúpiť drahší bazárový kočík ako nový z obchodu, ktorý sa ti za chvíľu rozvŕzga.

Určite odporúčam kvalitnejšiu značku Easywalker Charley pre jeho spratnosť, ľahké ovládanie, sklápanie jednou rukou, kvalitu materiálov a dlhšie využiteľnosť pri nosnosti 20kg na dieťa.

Easywalker Charley

Za pozretie stojí aj Casualplay Playxtrem Vintage s jeho vaničkou, kvalitou materiálov a odpruženie, určite aj skladnosť.

Casualplay Playxtrem Vintage

Hauck Colibri má síce menší rozmer kočíka, ako aj odpružených kolies, ktoré ho predurčujú na nenáročné prechádzky, ale umožňujú tiež kompaktné skladanie - zložený kočík tiež môžeš vďaka popruhu prenášať na ramene, a nie je záťaž s ním cestovať. Neuvádzaš terén do akého ho potrebuješ, takže určite stojí za zmienku.

Hauck Colibri

Určite za tvoj kuk, stoja aj tieto posledné dva spomenuté modely Jané Minnum a Hauck Eagle 4S

Jané Minnum

Hauck Eagle 4S

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally