Je lepší kočík Roan Bass Next, Anex Classic alebo Bebetto Luca Pro?

Zodpovedané
18. mar 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka. Hlbokú vaničku preferujem dostatočne hlbokú a priestrannú, keďže plánujem na zimu mať dieťa v hlbokej vaničke. Chcem, aby bol kočík vyšší, v hlbokej časti polohovateľná časť pod hlavičkou, ľahko skladateľný, rúčka nastaviteľná, kolesá gélové - nie nafukovacie.

Robila som si nejaký prieskum a rozmýšľam nad Roan Bass Next, Bebetto Luca Pro a Anex Classic.

Aký je Tvoj názor?

Ďakujem

Ahoj,

Bebetto Luca Pro má nadstavby položené trochu nižšie, takže ho pre vysokých rodičov veľmi neodporúčam. Navyše má nafukovacie kolesá a je najťažší z uvedených kočíkov.

Anex Classic má tiež nafukovacie kolesá, ktoré sú navyše na pevno (neotočné).

Z Tvojho výberu by som jednoznačne išla do Roan Bass Next, ktorý spĺňa všetky Tvoje požiadavky. Má priestrannú hlbokú vaničku s polohovaním a mäkko odpruženú konštrukciu, ktorá mu umožňuje hojdanie. Športový sedák je obojsmerný, zložíš ho jednoducho a dohromady aj s konštrukciou. Ďalej má gélové kolesá a je vyšší - ideálny pre vysokých rodičov. Rukoväť si môžeš plne prispôsobiť, nastavíš ju až do výšky 113 cm. Ku kočíku dostaneš aj bohaté príslušenstvo, ako je napríklad nánožník, prebaľovacia taška, deka, moskytiéra a pláštenka.

Držím palce a keby si mala ešte nejakú otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia