Je kočík Babystyle Hybrid Ezy Fold vhodný do terénu a aj do lietadla?

Zodpovedané
26. okt 2022

Ahoj,

mám 14-mesačné dieťa a páči sa mi Babystyle Hybrid Ezy Fold Rose Gold.

Moje požiadavky:

  • kočík vhodný na cestovanie do lietadla,
  • skladný,
  • váhovo do 8 kg,
  • vhodný do terénu,
  • ideálne do ľahu (nie je však podmienkou),
  • cena do 250 eur.

Spĺňa Babystyle Hybrid Ezy Fold moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

Babystyle Hybrid Ezy Fold je cenovo dostupný model kočíka. Kvalitou a funkcionalitou je porovnateľný s drahším modelom - Elodie Details Mondo. Je ľahký so svojou váhou 6,2 kg. Oproti Elodie má použité husto tkané látky, ktoré dieťa ochránia pred vetrom a chladom o čosi lepšie. Keďže ale nemá chrbtovú opierku priamo spojenú so strieškou, tak je tu stále možnosť podfúknutia chrbta a hlavy dieťaťa. Nemôžem však povedať, že je vo svojej kategórií cestovných kočíkov zlý. Pomer cena/kvalita je dostatočný. Má dobré odpruženie a penové kolesá, ktoré zvládajú mestský terén. Jeho XXL strieška je tiež super, ako aj možnosť poloľahu, úplný ľah nad 150 stupňov, to však nie je.

Ak to mám zhrnúť v skratke, tak Tvoje podmienky spĺňa.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally