Je kočík Babystyle Hybrid dostatočne kvalitný a bezpečný?

Zodpovedané
25. júl 2022

Ahoj,

zvažujem kúpu cestovného kočíka Babystyle Hybrid. Hlavný máme Cybex Priam a tento by bol iba ako cestovný. Je však dosť lacný.

Aký je Tvoj názor na tento kočík?

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že si neuviedla celý názov kočíka. Predpokladám, že vyberáme z cestovných modelov, Babystyle Hybrid Cabi, Babystyle Hybrid Carryon alebo Babystyle Hybrid Ezy Fold.

Cabi by som vylúčila pre jeho malú 15 kg nosnosť. A Carryon tiež. Nenašla som predajcov na SK e-shopoch.

Ezy Fold je cenovo dostupný model kočíka. Kvalitou a funkcionalitou je porovnateľný s drahším modelom - Elodie Details Mondo. Oproti nemu má použité kvalitnejšie a husto tkané látky. Nemôžem však povedať, že je Babystyle Hybrid Ezy Fold zlý. Vo svojej cenovej kategórii je super. Má dobré odpruženie a vhodný penový materiál kolies. XXL strieška je super, ako aj možnosť ľahu. Cena kočíka sa odvíja nielen od kvality ale aj od značky. Preto je Ezy Fold o čosi lacnejší. To, však nemá vplyv na jeho celkovú kvalitu.

Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally