Hodí sa Babystyle Oyster Zero Gravity do mesta a aj do ľahšieho terénu?

Zodpovedané
23. jan 2024

Ahoj,

mám 14-mesačnú dcéru, ktorá je pomerne veľká (88 cm, 13,5 kg). Veľmi sa mi rozmerom i skladnosťou páči kočík Babystyle Oyster Zero Gravity.

Občas sa vyskytneme aj niekde v parku, na štrkovej ceste alebo lepšej polnej ceste.

Zvládne to kočík, alebo by sa našiel lepší?

Ďakujem

Ahoj,

Babystyle Oyster Zero Gravity je určený pre nižších a stredne vysokých rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu a aj po nerovných cestách dediny. Jeho menšie kolieska sú mäkko odpružené a jednoducho ovládateľné. Jazde napomáha aj dobré ťažisko, ktoré uľahčuje zdolávanie obrubníkov. Nízka váha a výborná manipulovateľnosť umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoručným zložením a poteší aj priestranný nákupný košík, ktorý má extra vrecko na pláštenku.

Je to skutočne veľmi dobre riešení kočík, o čom svedčia aj jeho recenzie, ktoré si môžeš prečítať.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally