Je pre 3-ročnú dcérku na spánok lepší Babystyle Oyster Zero alebo Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovedané
10. nov 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre 3,5-ročnú slečnu. Rozhodujem sa medzi Babystyle Oyster Zero a Britax B-Motion 4 Plus. Chcem, aby sa dcérka v ňom aj vyspala.

Ktorý z týchto kočíkov je lepší a vhodnejší?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam siahnuť po Britax B-Motion 4 Plus, ktorý má priestrannejšie sedadlo s vyššou 22 kg nosnosťou. Jeho chrbtová opierka má 50 cm a celková dĺžka ložnej plochy je 100 cm. Oproti Babystyle Oyster Zero má väčšie a odolnejšie kolesá, ktoré sú plnené penou s dvojitým odpružením.

Babystyle Oyster Zero je skôr mestský typ kočíka, ktorý je oproti Britaxu oveľa ľahší. Ak plánuješ kočík využívať iba na krátky oddych dcérky na výlete, tak postačí aj ten. Má o 9 cm menšiu dĺžku ložnej plochy a o 1 cm menšiu výšku chrbtovej opierky. To však nie je až také hrozné. Jeho nosnosť športového sedadla je 20 kg a má menej odolné penové kolesá so slabším a tvrdším mechanickým odpružením. Občasný prejazd nerovným terénom však zvláda hravo.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally