Existuje podvozok, na ktorý by sa dal napojiť vrch Peg-Pérego?

Zodpovedané
28. nov 2023

Ahoj,

hľadám podvozok ku kočíku Peg Pérego, ktorý by bol hojdací. Našla som Peg-Pérego Classico.
Problém je, že nikde v ponuke ho neviem nájsť, ani v inzerátoch.

Existuje aspoň nejaký iný podobný podvozok, na ktorý by sa hoci adaptérom dal napojiť vrch Peg Pérego?

Ďakujem

Ahoj,

kočík Peg-Pérego Classico sa prestal vyrábať už veľmi dávno, takže sa dá zakúpiť už iba na bazároch. No v našom bazári ho predsa len nájdeš, pozri sa:

Funkcu hojdania nájdeš väčšinou u – tzv. retro kočíkov. Tie majú váhadlá alebo remienky, ktoré umožňujú konštrukcií možnosť hojdania.

Ponúkam Ti výber z tých známejších, ktoré sú na trhu momentálne dostupné: Lonex King, Navington Galeon, Navington Caravel, Kunert Romantic alebo Lonex Parilla. Viac o nich sa dozvieš v tejto mojej nedávnej odpovedi, ktorú Ti sem pripnem aby som sa neopakovala:

Určite odporúčam pozrieť si model Navington Galeon, ktorý v sebe spája tradičnú funkcionalitu a krásu kočíkov retro typu s modernými funkciami. Má teleskopicky nastaviteľnú rukoväť a zároveň funkciu hojdania. Zároveň má kvalitnú hliníkovú konštrukciu s modernými prvkami. Po zložení sa konštrukcia dá ťahať za sebou, takže je jednoduché ju premiestniť či prevážať napríklad z auta domov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally