Existujú adaptéry, vďaka ktorým budem môcť využiť podvozok Zopa Move s vajíčkom Gmini?

Zodpovedané
25. sep 2021

Ahoj,

kúpila som kočík Zopa move, ale vajíčko mám Gmini.

Existujú adaptéry, vďaka ktorým budem môcť využiť podvozok s vajíčkom?

Ďakujem

Ahoj,

samotný výrobca vajíčka uvádza kompatibilitu s kočíkmi: Gmini Grand, Gmini Lord ako aj Maxi-cosi.

G-Mini Grand

G-Mini Lord

A výrobca Zopa Move uvádza kompatibilitu s nasledovnými autosedačkami Kiddy, Cybex, Maxi Cosi, Recaro, Besafe, ale predovšetkým tiež s Zopa X1 Plus i–Size.Neuvádza prepojiteľnosť so značkou Zopa.

Zopa Move

Tieto dva prvky nie je možné prepojiť. Bude potrebné kúpiť novú autosedačku kompatibilnú s kočíkom Move.

Držím palce pri výbere. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally