Do ktorého športového kočíka sa zmestí 2-ročný syn v zimnom oblečení aj s nánožníkom?

Zodpovedané
6. dec 2023

Ahoj,

mám 2-ročného syna, ktorý meria cca 94 cm. Do mesta máme cca 2 km, pešo nám to je ďaleko. Naše kočíky sú akési malé. Aktuálne sú mínusové teploty, potrebujem do kočíka dostať syna v overáli, ideálne s nánožníkom. Nerada by som investovala 500 - 600 EUR. Myslím, že ho už dlho používať nebudeme.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

priestranné športové kočíky so stredne veľkými či väčšími kolesami som už dnes v poradni spomínala. Aby som sa vyhla opakovaniu, tak Ti sem moje odpovede pripínam pre inšpiráciu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally