Bude na kočík Joolz Day2 s adaptérmi pasovať autosedačka Cybex Cloud Q Plus alebo Cybex Aton 5?

Zodpovedané
27. jún 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kompatibilnosti.

Bude na kočík Joolz Day2 s adaptérmi pasovať aj autosedačka Cybex Cloud Q Plus alebo Cybex Aton 5?

Výrobca uvádza, že adaptér je kompatibilný s autosedačkami Maxi-Cosi Cabrio (Fix), Maxi-Cosi Pebble, Maxi-Cosi Pebble Plus, Cybex Aton, Cybex Aton 4, Cybex Cloud Q, Cybex Aton Q, BeSafe iZi Go, Kiddy Evolution Pro, Kiddy Evolution Pro 2, Kiddy Evo-Lunafix a Nuna Pipa.

Ďakujem

Ahoj,

áno, obidva typy autosedačiek pripojíš pomocou adaptérov na podvozok Joolz Day2. Ide len o neaktualizovaný popis.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia